Puchowe kurtki na okres przejściowy

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Puchowe kurtki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony kupujących. Modne kolory czerwieni, granatu czy beżu podbiło wiele sec klientek z całego świata. Jeśli tak samo jak ja również ty lubisz kolorowe kurteczki, koniecznie sprawdź poniższy przegląd! Granatowy odcień na co dzień Klasyka gatunku, czyli puchowa kurtka w granatowym kolorze to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Na …

Puchowe kurtki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony kupujących. Modne kolory czerwieni, granatu czy beżu podbiło wiele sec klientek z całego świata. Jeśli tak samo jak ja również ty lubisz kolorowe kurteczki, koniecznie sprawdź poniższy przegląd!

Granatowy odcień na co dzień

Klasyka gatunku, czyli puchowa kurtka w granatowym kolorze to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Na uczelnie, do pracy czy ważne spotkanie sprawdzi się naprawdę dobrze. Może być z kapturem lub bez to od ciebie zależy, na jaki model się zdecydujesz. Bez wątpienia lepiej jest wybrać taką, do której w razie potrzeby możesz dopiąć lekki kaptur. Wtedy żadne załamanie pogody nie będzie ci straszne.

modne kurtki puchowe

Beże i róże na szczególne okazje

Jeśli już jesteś szczęśliwą posiadaczką puchowej kurtki w ciemnym kolorze, warto aby następny zakup był w zdecydowanie jaśniejszym kolorze. Dzięki temu będziesz mogła pozwolić sobie na różnorodność w tworzeniu własnych stylizacji. Taki kolor będzie świetnie wyglądać dodany do sukienek lub szarych spódnic.

modne kurtki z puchu

Puchowe kurtki w czerwonej odsłonie

Czerwień, w szczególności ta w odcieniu koloru wybranego przez Instytut Pantone jest bardzo modna. Kolor nazwany Grenadine. Taka kurtka dobrze wygląda, kiedy dodasz do niej granatowe elementy np. mom jeans z przetarciami. Plecak również świetnie będzie się prezentować. Zobacz jakie modele wybrałyśmy! Ich ceny zaczynają się już od 200 złotych.

czerwone kurtki puchowe

Jeszcze więcej kurtek i płaszczy poniżej! Na jaki kolor się skusisz?