WITTCHEN POWRACA DO LIDLA – 79 RÓŻNYCH WZORÓW

Autor redakcja
Kategorie Kolekcje

Stylowa jesień w sklepach Lidl z marką Wittchen To już dziesiąta współpraca sieci Lidl Polska z marką Wittchen. Co roku klienci mogą znaleźć na sklepowych półkach Lidla wysokiej jakości, stylowe torebki, rękawiczki czy paski w wielu eleganckich krojach. Najnowsza oferta skoncentrowana jest wokół torebek – stanowiących ważny atrybut niejednej stylizacji. W asortymencie dostępnych będzie aż …

modne torebki wittchen w lidl

Stylowa jesień w sklepach Lidl z marką Wittchen

To już dziesiąta współpraca sieci Lidl Polska z marką Wittchen. Co roku klienci mogą znaleźć na sklepowych półkach Lidla wysokiej jakości, stylowe torebki, rękawiczki czy paski w wielu eleganckich krojach. Najnowsza oferta skoncentrowana jest wokół torebek – stanowiących ważny atrybut niejednej stylizacji. W asortymencie dostępnych będzie aż 79 modeli wysokiej jakości torebek z naturalnej, włoskiej skóry w kolorach takich jak: głęboki granat, jesienny brąz, niezastąpiony beż czy odważny bordowy, także w najmodniejszych odcieniach szarości. Produkty te wykonane są z ponadczasowej skóry klasycznej bądź skóry Saffiano, która wyróżnia się wyjątkową, zewnętrzną fakturą, dzięki której torebka jest niezwykle wytrzymała i odporna na zarysowania. W tym roku pojawi się także nowość: torebki ze skóry Lizard, stylizowanej na skórę jaszczurki. To minimalistyczne wzornictwo o nietuzinkowym wyglądzie. – czytamy w informacji prasowej.

Torebka jaką pragnie każda kobieta

Prawie każda z nas nie wyobraża sobie swojego codziennego stroju bez torebki. Nosimy w niej wiele rzeczy, ale to nie tylko rzecz użytkowa. Torebka stała się również elementem, który dodaje nam elegancji czy klasy. Taki element można nawet nazwać dekoracyjnym, więc powinien być dobrze i solidnie wykonany.

modne torebki wittchen w lidlu

Z czym nosić torebkę Wittchen x Lidl?

W ofercie jest dostępnych bardzo dużo kolorów i modeli, dlatego obojętnie na jaki model się zdecydujesz twój wybór będzie trafny. Stylizacja, nawet najprostsza uzupełniona o torebkę w kolorze żółtym będzie świetnie wyglądać! Strój do pracy, czyli ołówkową spódnicę i białą koszulę możesz śmiało urozmaicić czarną torebką ze złotymi okuciami.

wittchen w lidlu

Czy w kolekcji znajdą się małe torebki na specjalne okazje?

Oczywiście, sieć sklepów Lidl przygotował również mniejszą wersję na łańcuszku. Torebka może być noszona jako kopertówka lub na pasku, który staje się również ciekawym, biżuteryjnym elementem. Do torebki dodaj sukienkę lub cullotes, a twój strój na pewno nie będzie wyglądać banalnie.

torebki wittchen

Jeszcze więcej modnych torebek poniżej!