Torebki Sabriny Pilewicz reklamowane przez Maffashion

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Jesteś fanką stylowych i oryginalnych torebek? Sabrina Pilewicz zaprojektowała torebkę marzeń każdej kobiety. Ja już je pokochałam!

Maffashion reklamuje torebki Sabriny Pilewicz

Spersonalizowana torebka

Jakiś czas temu na rynek weszła nowa kolekcja torebek Sabriny Pilewicz o tytule OSSI. Projektantka inspirowała się malutkim miasteczkiem Ossi znajdującym się na Sardynii. Podróż zaowocowała kolekcją, która ma na celu innowację w kwestii personalizacji akcesoriów. Na swojej torebce każda z nas będzie mogła wytłoczyć, uwaga, tatuaże. Ambasadorką pierwszej torebki z tej serii została Maffashion.

Królowa mediów społecznościowych

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, to prawdziwa królowa polskiej blogosfery, która zamienia w złoto wszystko za co się zabierze. Oprócz najbardziej rozpoznawanego bloga w Polsce jest na pierwszym miejscu wśród rankingów oglądalności Snapchata i jedną z najbardziej lubianych blogerek na Facebooku i Instagramie. Czy bycie twarzą stylowych torebek okaże się równie udanym przedsięwzięciem? Na ocenę musimy jeszcze trochę poczekać, ale już wiadomo, że torebki Sabriny Pilewicz są szeroko komentowane na portalach zajmujących się modą.

Przyjaźń, czy biznes?

Maffashion nie ukrywa, że od dłuższego czasu przyjaźni się z projektantką, dlatego praca dla niej była ogromną przyjemnością. W wielu postach na blogu możemy oglądać torebki Sabriny Pilewicz, które są oryginalne, stylowe i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Niestety, najtańszy model to koszt 500 zł, co utrzymuje się za wysoką cenę na kieszeń przeciętnego Polaka. Jednak, to co dobre, dużo kosztuje, dlatego nie dziwi nas wysoka cena produktów. Zastanawia jednak fakt, iż grupą docelową bloga są nastolatki, których nie stać na aż tak drogie zakupy.

Torebki Sabriny Pilewicz
Torebki Sabriny Pilewicz w sesji z Maffashion

Nowy model torebki Sabriny Pilewicz

Nowy model torebki Sabriny Pilewicz, pomimo tego, że jest mniejszy od torebeczek mini z ostatniej kolekcji projektantki, to jest w stanie naprawdę dużo pomieścić, nawet dużej wielkości smartfona. Wszystko dzięki swojej trójwymiarowej konstrukcji, która ma zapewnić posiadaczkom wysoki komfort. Torebki są wykonane ze skóry oraz mają geometryczne formy. Nawiązują do wcześniejszych projektów Sabriny Pilewicz, która stworzyła dobrze prosperująca i rozpoznawaną markę.

Czy według Was kampania przyniesie projektantce więcej rozgłosu?

Torebki Sabriny Pilewicz
Torebki Sabriny Pilewicz podczas sesji z Maffashion