Tiulowe spódnice i sukienki

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Tiulowe spódnice i sukienki to marzenie każdej małej dziewczynki. W życie dorosłych kobiet wnoszą radość i coś ze świata dziecka.

Tiulowe spódnice i sukienki już jakiś czas temu pojawiły się na sklepowych półkach. Szczyt ich popularności przypada na letnie miesiące, ale czy coś stoi na przeszkodzie, by nosić je również zimą? Wystarczy zmienić jedynie trochę formę i będą idealne!

Tej zimy moją wyobraźnię rozpala połączenie tiulu z grubymi i ciężkimi materiałami. Żakardowe lub wełniane spódnice z tiulową i usztywnioną halką to świetny pomysł na oryginalną zimową stylizację. W wersji bardziej sportowej te eleganckie tkaniny zastąpi dres. W tym wydaniu najbardziej podobają mi się sukienki o zupełnie prostych formach zakończone falbaną podszytą tiulem.

Dreamsbazaar, DaWanda
Dreamsbazaar, DaWanda

Zwróciłam też uwagę na znacznie delikatniejszy, bardziej prześwitujący i lejący się szyfon. Często szyje się z niego wieczorowe i koktajlowe sukienki, ale ja postanowiłam wykorzystać go trochę inaczej. Zwróciłam się do krawcowej z prośbą o uszycie usztywnionej tiulowej spódnicy, której górna warstwa wykonana jest z szyfonu. W ten sposób powstała dość oryginalna, ale również elegancka propozycja w stylu pin-up girl.

Gdzie kupić takie ubrania? Tu możecie mieć mały problem… Zapomnijcie o sieciówkach i przejrzyjcie propozycje początkujących projektantów. Zawsze też możecie nabyć materiał swoich marzeń i o pomoc poprosić krawcową, której usługi będą się mieścić w granicach rozsądku.

Tiulowe spódnice i sukienki to fantastyczny pomysł na stylizację na sylwestra. Spódnice świetnie komponują się z gorsetem lub prostym topem. Gotowe propozycje tiulowych sukienek od czasu do czasu można znaleźć w ofercie marki Yoshe. Zawsze da się w nich dostrzec inspirację najnowszymi trendami. W to lato był to tiulowy dół z gorsetem wyszytym koralikami albo… piórami. Ciekawe, co projektanci marki wymyślą na sylwestrowe bale?

Fanfaronada, DaWanda
Fanfaronada, DaWanda

Ogromny wybór tiulowych spódnic oferuje serwis DaWanda. Znajdziecie tu zarówno krótkie, jak i długie modele. Te ostatnie doskonale sprawdzą się jako propozycja na sylwestra i karnawał. Wystarczy włożyć do nich elegancki top, by uzyskać nietuzinkową wieczorową stylizację.

A co Wy o nich sądzicie? Czy tiulowe spódnice i sukienki są elementem Waszych szaf, czy nigdy nie zdecydujecie się na założenie ich?

Tagi