Jak płaszcz wybrać na jesień?

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Jesienią często zastanawiamy się jaki płaszcz będzie tym najbardziej odpowiednim, który sprawdzi się w ten bardziej chłodniejszy okres. Dzisiaj postaram się wam przybliżyć płaszcze, które z pewnością przypadną wam do gustu i sprawdzą się na co dzień. Krótki płaszcz na jesień Krótkie płaszcze świetnie sprawdzą się na co dzień, w szkole czy do biura będzie …

Jesienią często zastanawiamy się jaki płaszcz będzie tym najbardziej odpowiednim, który sprawdzi się w ten bardziej chłodniejszy okres. Dzisiaj postaram się wam przybliżyć płaszcze, które z pewnością przypadną wam do gustu i sprawdzą się na co dzień.

Krótki płaszcz na jesień

Krótkie płaszcze świetnie sprawdzą się na co dzień, w szkole czy do biura będzie to element, który urozmaici każdą twoją jesienną stylizację. Możesz również Dodać do niego wysokie kozaki za kolano, dzięki nim wpisze się w obowiązujące trendy i stanie się jesiennym must havem! Jeśli lubisz dziewczęce modele możesz śmiało wybrać te w pastelowych kolorach, jeśli jednak chcesz postawić na klasykę wybierz ponadczasową czerń.

fot. krókie płaszcze na jesień

Długie płaszcze na jesień

Jeśli szukasz idealnego płaszcza na jesienny okres, powinnaś z pewnością poszukać takiego o długości maxi. Nie tylko sprawdzi się na co dzień, kiedy będziesz chciała wybrać wygodne okrycie wierzchnie, ale również na randkę. Na wieczorne wyjścia płaszcz maxi jest świetną opcją, ponieważ chroni nasze nogi przed chłodem, kiedy mamy założoną sukienkę.

długie płaszcze na jesien

Z czym połączyć długi i krótki płaszcz?

Długi płaszcz będzie świetnie wyglądać z małą torebką i krótkimi botkami na obcasie. Jeśli zdecydujesz się na żywy kolor, dobrze będzie jeśli reszta dodatków będzie utrzymana w neutralnym kolorze.

Krótki połącz z kozakami za kolano i dużą torbą to zrównoważy całą stylizację. Możesz również dodać dopasowane spodnie lub rajstopy i ołówkową spódnicę. To już zależy od ciebie!

fot. z czym nosic głi, a z aczym krótki płaszcz?

Jeszcze więcej płaszczy znajdziesz poniżej!