Tommy Hilfiger od bezdomnego do ulubieńca kobiet

Autor redakcja
Kategorie Ciekawostki

Tommy Hilfiger projektant, nie zawsze świecił triumfy. W jego życiu były momenty w których otarł się o bezdomność, jednak przez całe życie przyświecał mu jeden cel. Chciał projektować! Na początku kariery zajmował się sprzedażą ubrań, później po przeprowadzce do NY jego kariera nabrała tempa. Jeśli interesuje was historia kariery tego projektanta, koniecznie zapoznajcie się z …

Tommy Hilfiger projektant, nie zawsze świecił triumfy. W jego życiu były momenty w których otarł się o bezdomność, jednak przez całe życie przyświecał mu jeden cel. Chciał projektować! Na początku kariery zajmował się sprzedażą ubrań, później po przeprowadzce do NY jego kariera nabrała tempa. Jeśli interesuje was historia kariery tego projektanta, koniecznie zapoznajcie się z pozycją, której modowy freak nie może przegapić w tym sezonie! 27.09.2017 będzie miała miejsce premiera książki opowiadającej o genialnym projektancie. Koniecznie obserwujcie nasz Instagram @szafencja_pl, ponieważ będziemy informować was na bieżąco! Tymczasem przyjrzyjmy się bliżej ubraniom z kolekcji Tommy Hilfiger.

Ubrania od Tommiego czyli jakie?

Ubrania marki Tommy Hilfiger to przede wszystkim ponadczasowa klasyka. Znajdziemy tu strój idealny do pracy w postaci cienkiego sweterka i koszuli, ale również na imprezę. Dzięki współpracy z modelką Gigi Hadid i zaprojektowanym przez nią ubraniom, klasyczna marka Tommy Hilfiger zyskała odbiorców z niego młodszej grupy wiekowej. W kolekcji GIGI znajdziemy cekiny, modne bomberki czy mini sukienki idealne na imprezy.

fot. tommy hilfiger

Charakterystyka marki Tommy Hilfiger

Markę głownie charakteryzują trzy kolory. Jest to granatowy, biały i czerwony. W wielu projektach marki przewijają się właśnie te trzy odcienie. Kolejnym ważnym punktem przy omawianiu elementów marki Tommy Hilfiger jest charakterystyczny dla niego znaczek. Logo oczywiście zostało utrzymane w barwach projektanta, jest to wzór litery H od jego nazwiska. W Stanach Zjednoczonych jest jednym z najpopularniejszych i bardziej rozpoznawalnych. Projektant zapytany kiedyś o to czemu zdecydował się na takie, a nie inne kolory odpowiedział, że jest to odzwierciedlenie flagi USA. Doskonałość, czystość i elegancje- te przymiotniki określają całą markę.

fot. modne buty na jesień marki Tommy Hilfiger

Co oprócz ubrań znajdziemy w kolekcji?

Tommy to przede wszystkim ubrania, jednak coraz częściej możemy zobaczyć jego nowe projekty. Świetnej jakości zegarki czy torebki to tylko niektóre elementy z jego szerokiej działalności. Fanki wystroju wnętrz znajdą poduszki, koce, a nawet świece zapachowe! To marketingowy strzał w dziesiątkę, rozwijanie się na różnych polach jest teraz bardzo na czasie.

fot. ubrania i dodatki marki tommy hilfiger

 

Jeszcze więcej ubrań Tommy Hilfiger znajdziesz poniżej!