Pierwsze urodziny Good Time Day Spa w Poznaniu

Autor redakcja
Kategorie Ciekawostki

Wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Polski właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny! Szafencja obejmuje patronatem event Good Time Day Spa! Będzie się działo!

Mimo iż to dopiero pierwsze urodziny poznańskiego Good Time Spa, to trzeba przyznać, że miejsce już mocno zapisało się na urodowej mapie. Bo jeśli tropisz miejsca, gdzie będziesz mogła zapomnieć o całym świecie i skupić się wyłącznie na sobie – na pewno będziesz zachwycona.

Good Time Day Spa
Good Time Day Spa

Good Time Day Spa rozsławiło się jako ekskluzywna sieć Spa, w której można przejść nieinwazyjne zabiegi wyszczuplania, ujędrniania, anty-age oraz healthly age. Co ważne – stosowane są w tym celu świetnie rozwinięte technologicznie metody na najwyższym poziomie. Przychodząc do Good Time Day Spa masz więc pewność, że oddajesz się w ręce prawdziwych specjalistów w dziedzinie beauty. A przy okazji dbania o swój wygląd na pewno doświadczysz błogiego relaksu i totalnego odprężenia.

Good Time Day Spa
Good Time Day Spa

Same słowa to jednak za mało, aby wyrazić czym tak naprawdę jest to miejsce. Jednak o jego wyjątkowości świadczy chociażby fakt, że zostało wyróżnione w prestiżowym konkursie organizowanym przez „Twój Styl” nagrodą „Spa doskonałe 2015”.

 

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że nasza praca, zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół została doceniona przez jedną z najbardziej prestiżowych i niezależnych nagród wydawanych przez “Twój Styl”. To daje nam jeszcze większą energię do działania! – mówi Katarzyna Głydziak, właścicielka i manager Good Time Day Spa w Poznaniu.

 

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowa okoliczność, a więc szykuje się także wyjątkowe wydarzenie w niepowtarzalnej oprawie! Na swoje pierwsze urodziny Good Time Day Spa w Poznaniu przygotowywało się długo i spodziewamy się hucznej, ale i eleganckiej imprezy. Na evencie odbędą się pokazy mody, warsztaty kreowania perfum i degustacja francuskich szampanów. Zabawa zapowiada się przednio, dlatego tym bardziej cieszymy się, że Szafencja objęła wydarzenie patronatem! Czekajcie na fotki!

Good Time Day Spa
Good Time Day Spa