Topshop na lato

Autor redakcja
Kategorie Kolekcje

Topshop: jeansy na każdą figurę Jeansy Topshop zostały stworzone z myślą o bardzo różnych figurach – nie tylko tych idealnych. Musicie tylko odpowiednio dopasować je do figury. Jak? Posłużmy się przykładem modelek na zdjęciu! Jakie jeansy wybrały? Patrząc od lewej mamy: przylegające do kostki, z wysokim stanem i rozdarciami (Jamie), Leigh, czyli spodnie z cienkiego …

Topshop

Topshop: jeansy na każdą figurę

Jeansy Topshop zostały stworzone z myślą o bardzo różnych figurach – nie tylko tych idealnych. Musicie tylko odpowiednio dopasować je do figury. Jak? Posłużmy się przykładem modelek na zdjęciu! Jakie jeansy wybrały? Patrząc od lewej mamy:

  • przylegające do kostki, z wysokim stanem i rozdarciami (Jamie),
  • Leigh, czyli spodnie z cienkiego jeansu z lekko podwyższonym stanem,
  • rurki z wysokim stanem o nazwie Orson,
  • Mom, czyli zwężane spodnie z wysokim stanem,
  • Baxter tj. wąskie spodnie z niskim stanem,
  • spodnie z prostymi nogawkami o dość jednoznacznej nazwie Straight,
  • dosyć luźne jeansy w stylu boyfriend,
  • wąskie spodnie podkreślające talię o nazwie Joni,
  • boyfriendy z rozdarciami.
Topshop
materiały prasowe

Dyrektor Kreatywna Kate Phelan mówi: “W kampanii Denim na sezon wiosna-lato 2016 postawiliśmy ponownie na tą świetną grupę dziewczyn, które idealnie pokazują jak przełożyć swój indywidualny styl i humor na jeans. Kampania podkreśla uniwersalność rozbudowanej linii Denim, zapewniając że istnieje model idealny dla każdej dziewczyny Topshop.”

Kolekcja Topshop na sezon SS16

Denim jest podstawą szafy wielu z nas, ale podczas upałów chętnie sięgamy po sukienki z lekkich materiałów. Brytyjska marka proponuje, by były pełne wzorów i kolorów. Ich uzupełnieniem będą utrzymane w wojskowym stylu bomberki, które wniosą do każdej stylizacji odrobinę nonszalancji. Cała kolekcja stanowi mix festiwalowego stylu z boho podany w najbardziej komfortowym wydaniu. Sportowy charakter całości równoważą liczne falbany i głębokie dekolty oraz wycięcia na ramionach.

Topshop
materiały prasowe

Bikini zaprojektowane przez Kendall i Kylie

W kolekcji Topshop na lato 2016 nie mogło zabraknąć strojów kąpielowych. Po sukcesie poprzedniej kolekcji Kendall i Kylie, brytyjska marka ponownie zaprosiła je do współpracy. Tym razem zaproponowały kostiumy w soczystych, wakacyjnych barwach. Indygo, żółty czy pomarańczowy wydają się być stworzone na potrzeby wakacyjnych wyjazdów. Nic jednak nie podkreśli opalenizny tak jak biel…

Topshop
materiały prasowe

Zobacz, jak kolekcję prezentuje tegoroczna twarz marki: Karlie Kloss!