Moda w łóżku – czyli jak wyglądać modnie w nocy i nie tylko…

Autor redakcja
Kategorie Trendy

Prawie non stop musimy być modne, nawet w łóżku. A jak tego dokonać? Zobaczcie co zrobić i w czym się położyć do łóżka, żeby wyglądać modnie i baaaardzo uroczo!

W takim razie, skoro takie słodkie zdjęcia nam się podobają, musimy się bardzo nagimnastykować, żeby uzyskać taki efekt. Najlepszym sposobem będzie zadbanie o odpowiedni strój do łóżka. Nie byle jaka piżama, nie byle jakie skarpetki, a obowiązkowo długie zakolanówki, najlepiej w pudrowym kolorze, różowy kubek z kawą bądź kakaem, kolorowe, słodkie szorty do spania i przede wszystkim piękna pościel.

Moda w łóżku
Moda w łóżku

Tak to są standardy, jakie musisz zachować jeśli chcesz pochwalić się światu, że właśnie oglądasz bajkę, bądź leżysz i odpoczywasz.

W sumie nie ma w tym nic złego, lecz żeby wykonać te zdjęcia musisz specjalnie wybrać się do sklepu i skompletować taką garderobę. A to może nawet zahaczać o wizytę w Ikei albo Home & You, w celu znalezienia najsłodszej pościeli pod słońcem.

Słodkie zdjęcia w łóżku
Słodkie zdjęcia w łóżku

Mi tam się strasznie podobają te słodkie zdjęcia, ale chyba nie jestem w stanie wybrać się specjalnie do sklepu po tego typu gadżety.

Fajnie jest wyglądać dobrze w łóżku, aczkolwiek dla naszych facetów to i tak te wszystkie dodatki będą zbędne…. Przecież oni nie lubią nas w ubraniach 😛