Klapki – modny dodatek w tym sezonie

Autor redakcja
Kategorie Buty

Jeśli kupiłaś w tym roku klapki, ale nie wiesz, z czym je zestawić już spieszę z pomocą. Moda na to obuwie zaczęła się już parę sezonów temu. Na początku zalałyśmy za tymi marki Birkenstock. Wygodny skórzany model podbił serce niejednej fashionistki! W tym sezonie stawiamy na te bardziej eleganckie obszyte satyną lub z zabudowanym przodem …

Jeśli kupiłaś w tym roku klapki, ale nie wiesz, z czym je zestawić już spieszę z pomocą. Moda na to obuwie zaczęła się już parę sezonów temu. Na początku zalałyśmy za tymi marki Birkenstock. Wygodny skórzany model podbił serce niejednej fashionistki! W tym sezonie stawiamy na te bardziej eleganckie obszyte satyną lub z zabudowanym przodem sprawdzą się naprawdę na wiele okazji. Dzisiejszy artykuł będzie właśnie o tym, z czym je połączyć!

Czy do pracy wypada przyjść w klapach?

Zależy czy w twoim miejscu pracy obowiązuje sztywny dress code, czy nie. Jeśli pracujesz w biurze, podejrzewam, że twój pracodawca nie będzie miał nic przeciwko temu, abyś przyszła w klapach. Najlepiej wtedy wybrać model z zabudowanymi palcami. Wsuwane buty sprawdzą się świetnie, kiedy temperatura za oknem plasuje się powyżej trzydziestu kresek. Dobrą opcją jest również dodanie do tych butów odpowiedniej góry. Luźne spodnie typu boyfriend i dopasowana koszula prezentują się modnie i schludnie- a przecież o taki efekt chodzi nam w pracy.

fot. klapki w stylizacji do pracy/ kolaż

Impreza w klapkach? – czemu nie

Na wakacyjną imprezę również możesz przyjść w klapach. Warto jednak pamiętać o wybraniu odpowiedniego modeli. Ważne jest to, aby się wyróżniał i zwracał na siebie uwagę. Model na obcasie z kokardami sprawdzi się idealnie. Dodany do dopasowanej sukienki zrobi z ciebie królową parkietu. Mała kopertówka do ręki i możesz śmiało iść na imprezę. Nie zapomnij o czymś, co możesz założyć na siebie jeśli będziesz wracać wieczorem do domu. Lekka parka okaże się z pewnością strzałem w dziesiątkę.

fot. klapki w stylizacji na imprezę/ kolaż

Klapki na wakacje i na co dzień znajdziesz poniżej!