Sweter i sukienka – duet idealny na chłodne lato

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Sukienka i sweter to połączenie sprawdzi się, kiedy na dworze zapanuje chłodniejsza temperatura. Moda na to połączenie sięga lat 50, kiedy to panował trend na kloszowane sukienki do kolan. Teraz moda wraca, jednak z inną sukienką! A jaką, zobaczysz poniżej.   Jaki sweter i sukienkę wybrać latem? Ważne, aby wybierać ubrania, które do siebie pasują. …

Sukienka i sweter to połączenie sprawdzi się, kiedy na dworze zapanuje chłodniejsza temperatura. Moda na to połączenie sięga lat 50, kiedy to panował trend na kloszowane sukienki do kolan. Teraz moda wraca, jednak z inną sukienką! A jaką, zobaczysz poniżej.

 

Jaki sweter i sukienkę wybrać latem?

Ważne, aby wybierać ubrania, które do siebie pasują. Powinny być one w komplementarnych kolorach. Czerwony połączymy z zielonym, a niebieski z pomarańczowym. W Internecie znajdziesz pomocne przy tworzeniu stylizacji koło kolorów, dzięki niemu twój look zawsze będzie w odpowiednich barwach! Oczywiście sukienka może być w kwiatowy print, ale ważne, aby jej kolorystyka była utrzymana w jednej kolorystyce.

Czerwona sukienka i zielony sweter

Rozkloszowana sukienka połączona z zielonym swetrem sprawdzi się, kiedy chcesz, żeby twoja stylizacja wyglądała modnie i ponadczasowo. Dzięki tym kolorom zachowasz dziewczęcy urok i powab. Możesz dobrać do swojej stylizacji buty na wysokiej szpilce, to właśnie dzięki nim twoja sylwetka będzie prezentować się nienagannie i modnie. Twoja figura również na tym zyska, będziesz wyglądać na szczuplejszą i wyższą.

fot. czerwona sukienka i zielony kardigan/ kolaż

Pomarańczowy sweter i niebieska sukienka

Lekkie, pomarańczowy kardigan sprawdzi się idealnie, kiedy idziesz np. na randkę. W takim kolorze twój partner na pewno zwróci na ciebie uwagę. Niebieska sukienka na grubych ramiączkach podkreśli szyję i dekolt. Jeśli nie chcesz zakładać szpilek, nie ma problemu. Warto wybierać buty na płaskim obcasie, one również mogą wyglądać sexy! Mała torebka na cienkim łańcuszku na pewno będzie przydatna w poniższej stylizacji- schowasz tam telefon czy lusterko i szminkę.

fot. niebieska sukienka i pomarańczowy sweter/ kolaż

Jeszcze więcej letnich swetrów i sukienek znajdziesz poniżej!