Beżowe szpilki – MUST HAVE w szafie każdej kobiety

Autor redakcja
Kategorie Buty

Jeśli miałabym wskazać buty, które są równocześnie funkcjonalne, uniwersalne i kobiece, to z pewnością byłby to beżowe szpilki. Rewelacyjnie wydłużają nogi i pasują do każdej stylizacji. Moim faworytem są te ze skóry lakierowanej!

Beżowe szpilki – atrybut kobiecości

Nic tak nie dodaje kobiecości i seksapilu jak szpilki. Każda z nas może przyznać, że kiedy tylko założy obcasy, to nasza pewność siebie wzrasta przynajmniej dwukrotnie. Jeśli miałam wybrać szpilki, bez których kobieta nie może budować swojej kolekcji obuwia to byłyby to beżowe szpilki. To one są najlepszymi przyjaciółkami kobiety. Nigdy nie zawodzą i pomagają w trudnych wyborach.

Jimmy Choo Heels
Jimmy Choo Heels

Buty do każdej stylizacji

Ich pierwszą i najważniejszą, z punktu widzenia kobiety, cechą jest ich funkcjonalność i uniwersalność. Cielisty kolor świetnie współgra ze stylizacjami w każdym odcieniu i idealnie je podkreśla odgrywając perfekcyjnie drugoplanową rolę. Beżowe szpilki bardzo dobrze wyglądają do letnich sukienek, ale przez ich elegancki, ale niezobowiązujący wygląd możesz założyć je również do eleganckich kreacji. Dodadzą Ci kobiecości w zestawach z elementami z nutą męskiego stylu takich jak damskich garniturów czy spodni typy boyfriend. Beżowe szpilki to współczesna czerwona szminka.

Stylizacje streetwear fot. pinterst.com
Stylizacje streetwear fot. pinterst.com

Optyczne wydłużenie

Po drugie, żadne inne obcasy nie wydłużą Twoich nóg tak jak beżowe szpilki. To prawdziwe mistrzynie w tej kwestii. Przez to, że ich kolor wręcz stapia się ze skórą, mamy optyczne wrażenie, że nasze nogi zyskały dodatkowe 10 cm.

Szpilki idealne

Jeśli szukasz idealnych szpilek, to te w odcieniu beżu spełnią wszystkie Twoje wymagania. To ponadczasowy model, który nigdy nie wyjdzie z mody. Warto inwestować w skórzane wyroby, które nie dość, że będą wytrzymałe i wygodne, to przez elastyczność skóry, dopasują się i rozciągną kiedy tylko będzie taka potrzeba.

Stylizacje streetwear fot. pinterst.com
Stylizacje streetwear fot. pinterst.com