Modny zestaw na siłownię – w czym warto ćwiczyć?

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Jeśli czekasz do 1 stycznia, aby zacząć walkę o swoją nową sylwetkę to duży błąd. Zacznij teraz! Dzisiaj jest odpowiednim dniem, aby zawalczyć o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Z pewnością pomogą ci w tym odpowiednio dobrane ubrania. Mamy aż 3 świetne zestawy 🙂

Pierwszy krok jest zawsze najtrudniejszy, wiemy to z własnego doświadczenia, ale jeśli już go wykonasz, na pewno nie będziesz mogła sobie później wyobrazić dnia bez siłowni! Ćwiczenia fizyczne poprawiają kondycję, szybkość i dodają dobrego samopoczucia, czego chcieć więcej!

Zestaw na siłownię od marki Adidas

Bracia Adolf i Rudolf Dassler założyli swoją firmę produkującą buty w 1924 roku pod nazwą Gebrüder Dassler Schuhfabrik. W 1948 roku została ona podzielona na dwie części – rok później ta kierowana przez Adolfa Dasslera zmieniła nazwę na Adidas. Warto zainteresować się historią marek noszonych przez siebie ubrań, czasami to bardzo ciekawe odkrycia. Przechodząc do ubrań, jakie produkuje marka Adidas, musimy przyznać, że jakość oferowanych modeli zawsze stawiana jest na pierwszym miejscu. Ważny jest skład materiału i jego wykończenie, nie znajdziemy tu wystrzępionych szwów czy odklejającej się skóry przy bucie. Jak każda marka sportowa, również adidas oferuje elementy dostosowane do różnego typu sportów. Piłka nożna, fitness, tennis to tylko nieliczne z nich. Ciekawym elementem modowym, na jaki warto zwrócić uwagę jest fakt, iż marka chętnie współpracuje z topowymi projektantami mody np. Stella McCartney czy Y-3.

ubrania marki adidas

Elementy zestawu ze sklepu Nike

Wszystko zaczyna się w roku 1964 w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Washington County. To właśnie tam zrodziła się idea założenia firmy, która zajmowałaby się dystrybucją butów. Tak powstała “Blue Ribbon Sports”. Jej założycielami byli Bill Bowerman oraz Philip Knight. W 1978 firma Blue Ribbon Sports zmieniła nazwę na Nike. Marka Nike również lubi współprace i kolekcje projektantów. Tak powstała również współpraca między firmą, a niemiecką projektantką Johanną Schneider. Kolekcja pojawiła się w 2015 roku wiosną i w pełni była przygotowana z myślą o kobietach.

modne ubrania marki nike

Jeszcze więcej ubrań Adidas i Nike poniżej!