Buty na obcasie w różnych cenach – 100, 300, 500 złotych

Autor redakcja
Kategorie Buty

Szukając butów na obcasie często kierujemy się ograniczonym budżetem. Wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom, postanowiłam stworzyć listę z najmodniejszymi modelami do 100, 300 i 500 złotych.

modne szpilki w różnych cenach

Szukasz wygodnych, efektownych i niedrogich butów na obcasie? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś twierdząco, koniecznie przeczytaj dalej, bo w dzisiejszym artykule znalazłam świetne oferty ze sklepów internetowych!

Buty na obcasie do 100 złotych

Jeśli twój budżet jest niewielki lub po prostu nie czujesz potrzeby zakupu butów za większą kwotę, zobacz poniższe zestawienie. Lekkie szpilki na cienkim obcasie i ze śpiczastym czubkiem świetnie się sprawdzą na randkę lub wyjście do kina. Te na niższym słupku warto wybrać do pracy czy uczelnię. Takie buty są bardzo uniwersalne, możesz dodać do nich sukienkę lub spodnie i zupełnie zmienić ich charakter. To od ciebie zależy, na jakie dodatki się zdecydujesz.

 

Obcasy do 300 złotych na jesień

Buty do tej sumy mogą już być wykonane ze skóry. 300 złotych to odpowiednia suma, żeby kupić lepiej i solidniej wykonany model, taki posłuży ci zdecydowanie dłużej. Wybierz czarne pantofle, taki model jest zdecydowanie bardziej klasyczny i będzie pasować do wielu stylizacji. Jeśli chcesz iść z nurtem obowiązujących trendów, wybierz kolorowy model, np. burgundowy lub zielony.

modne szpilki do 300złotych

500 złotych na buty na obcasie

Mając taki budżet, możesz śmiało zaopatrzyć się w markowy model obuwia na obcasie. Znajdziesz wiele marek i modeli, które oferują buty wykonane z dobrej jakości skór właśnie w takiej cenie. Na pewno nie będziesz żałować podjętej decyzji, ponieważ czasem lepiej jest kupić droższą rzecz, która starczy nam na więcej niż jeden sezon.

modne szpilki do 500zł

Jeszcze więcej modnych pantofli i butów na jesień znajdziesz poniżej!