Złoto i srebro – modna biżuteria na jesień

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Mówi się złota polska jesień i to nie bez powodu! Liście spadające z drzew są właśnie w tym kolorze. W modzie również stawiamy na bardziej błyszczące stylizacje. Śmiało możesz wybrać złotą spódnicę czy srebrne botki. Bez wątpienia warto również zwrócić uwagę na biżuterię, ona potrafi odegrać naprawdę kawał roboty w twojej stylizacji. Biżuteria na co …

Mówi się złota polska jesień i to nie bez powodu! Liście spadające z drzew są właśnie w tym kolorze. W modzie również stawiamy na bardziej błyszczące stylizacje. Śmiało możesz wybrać złotą spódnicę czy srebrne botki. Bez wątpienia warto również zwrócić uwagę na biżuterię, ona potrafi odegrać naprawdę kawał roboty w twojej stylizacji.

Biżuteria na co dzień

W kolekcji marki Spark znajdziemy wiele modeli, które możesz nosić na wiele okazji. Nawet okazałe kolczyki założone do swetra wykonanego z moheru będą prezentować się dobrze i codziennie. Do białej koszuli warto wybrać łańcuszek wykonany z cienkiego materiału jakim jest złoto lub srebro. Dzięki temu szyja i dekolt będą prezentować się modnie i delikatnie. Całość uzupełnij pierścionkiem z przeźroczystym oczkiem i jesteś już gotowa do pracy.

akpa20171025_spark_jk_1938

Błyszcząca biżuteria na wielkie wyjścia

Jeśli idziesz na randkę czy imprezę- chcesz błyszczeć. Jeśli szykujesz się na ważne dla ciebie wydarzenie, powinnaś wybrać modną i dużą biżuterię. Absolutnie nie chodzi tu o to, aby założyć na siebie wiele elementów. Wystarczy jeden duży naszyjnik czy kolczyki, a z pewnością całość nie będzie wyglądać na przesadzoną.

W najnowszej kolekcji marki Spark znajdziemy wiele ciekawych elementów i jak możemy przeczytać w informacji prasowej odnajdziemy tu:

Klasyczną linię srebrnej biżuterii z kryształami Swarovski wzbogacono o nowe modele, których główną inspiracją okazała się być niezapomniana królowa wdzięku – Grace Kelly – pierwsza gwiazda kolekcji SENSATION. Uchodziła za ikonę stylu i uosobienie kobiecości. Ideał hitchcockowski blondynki: porcelanowa cera, wydatne usta, piękne, układające się w eleganckie fale włosy. Nigdy nie korzystała z porad stylistów – sama wiedziała, w czym wygląda najlepiej. To właśnie z myślą o niej powstawały najnowsze projekty w linii Basic. Na szczególną uwagę zasługują tu serie Piansano, Perano oraz Pianiano. Delikatne, subtelnie i szalenie kobiece komplety naszyjników i kolczyków doskonale uzupełniają klasyczne stylizacje. Dzięki swojej formie optycznie wysmuklają okolice twarzy i dekoltu, a całości dodają powabu i finezji. Grace świetnie odnalazłaby się w świecie linii Basic – proste formy i stonowana kolorystyka (chociaż i tu nie brakuje pojedynczych, kolorystycznych wariacji) doskonale komponują się z klasycznym, eleganckim stylem Kelly. Bo w prostocie siła!

Jaka biżuteria jest modna tej jesieni?

Każdy sezon proponuje nam coś innego i nowego, jednak w tym cofamy się do modny sprzed kilku sezonów. Wracamy do mody ulicznej i wyciągamy zapomniane już naszyjniki o formie łańcucha z dużymi wisiorkami. Zostają z nami uwielbiane przez kobiety chokery, które nosimy cały dzień i do każdej stylizacji. Modne okazują się również nielubiane przez niektórych szerokie bransolety. To właśnie je nosimy na co dzień, nawet do prostych T-shirtów!

Jeszcze więcej modnej biżuterii znajdziesz poniżej