Wesele jesienią – suknia Panny Młodej ze sklepu internetowego

Autor redakcja
Kategorie Ślub

Sukienka na ślub dla Panny Młodej to jeden z ważniejszych jak nie najważniejszy element podczas wesela. Czy można zakupić ten element w zwykłej sieciówce lub przez Internet. Wiele blogerek przeprowadza testy na jakość oferowanych sukien ślubnych przez sklepy internetowe. Część wychodzi bardzo pozytywnie, gdzie sukienka za 300 złotych wygląda bajecznie, jednak zdarzają się przypadki, gdzie …

modne sukienki na ślub z ineternetu

Sukienka na ślub dla Panny Młodej to jeden z ważniejszych jak nie najważniejszy element podczas wesela. Czy można zakupić ten element w zwykłej sieciówce lub przez Internet. Wiele blogerek przeprowadza testy na jakość oferowanych sukien ślubnych przez sklepy internetowe. Część wychodzi bardzo pozytywnie, gdzie sukienka za 300 złotych wygląda bajecznie, jednak zdarzają się przypadki, gdzie nawet ta 600zł to totalna klapa. Dzisiaj postanowiłam poruszyć dość ważny temat, jakim jest zakup sukni ślubnej przez Internet. Jak to właściwie z taką transakcją? Zobaczcie czy udało mi się stworzyć ładne zestawy na ślub do 1000 złotych!

Sukienka mini na ślub-czy to wypada? (zestaw za ok. 900zł)

Jeśli chcesz kupić krótką sukienkę na swój ślub, musisz pamiętać o innych elementach, które powinna ona posiadać. Świetnie sprawdzi się tu długi rękaw i mały dekolt, ponieważ mniej znaczy więcej. Długość mini jest już wystarczającym atrybutem i nie należy odsłaniać w tym przypadku dokoltu czy ramion. Dodając szpilki w białym kolorze, nadasz całość dziewczęcego wyrazu i powabu. Te poniżej kosztują tylko 89 złotych!

sukienka na wesele

Sukienka na ślub o długości midi (zestaw poniżej 1000 złotych)

W latach 60. i 70. były naprawdę bardzo popularne. Dopasowana, często gorsetowa góra i obszerny, bombkowy dół. Dzięki temu panie o szerszych biodrach będą czuć się komfortowo, a ich nogi będą wyglądać na lżejsze i smuklejsze. Jeśli nie chcesz tego dnia stawiać na klasyczny welon, nie ma sprawy, zaryzykuj i wybierz modną ostatnio opaskę z woalką lub białe spinki.

modna sukienka midi na wesele

Klasyczna sukienka na ślub w wersji maxi

Klasyczna sukienka o długości maxi to zawsze udany wybór, również i mi nie mogła umknąć taka opcja. Stylizacja z wykorzystaniem tego typu sukni sprawdzi się podczas późniejszego wystawnego przyjęcia. Pierwszy taniec zatańczony w tego typu kreacji na pewno zapadnie ci na długo w pamięć. Do swojej sukni wybierz ciekawe dodatki, mogą to być błyszczące kolczyki lub naszyjnik.

modna sukienka maxi

Jeszcze więcej modnych elementów na ślub znajdziesz poniżej!