Warkocze – najmodniejsze upięcia tego sezonu

Autor redakcja
Kategorie Trendy

Dlaczego warkocze wciąż są modne i wykorzystywane do wielu stylizacji? Koniecznie zobacz, dlaczego panowie oszaleli na ich punkcie i zakochaj się w nich tak jak ja…

Nie kucyki, nie koki i nawet nie niesforne loki, a warkocze. Tak to właśnie one ogarnęły świat internetów, bo każda chce mieć najpiękniejszy i jak najdłuższy. Dlaczego tak je kochamy?

warkocze, kłosy, korony
warkocze, kłosy, korony

Może dlatego, że panowie nas w nich uwielbiają?

A może dlatego, że są mega kobiece i urocze?

A może po prostu moda na warkocze wraca?

Przecież jeszcze nie tak dawno, polska, młoda kobieta nosiła długi warkocz jednocześnie z dzbanem na mleko pod pachą.

Taki powrót słowiańskiej mody zapoczątkował oczywiście Donatan w swoich videoclipach. Prezentujące się tam Polskie dziewczyny, wyglądały na tyle ponętnie, że zaczęły być olbrzymim obiektem zainteresowań wśród panów. A jak wiemy, czeszemy się i ubieramy właśnie dla nich.

Nic więc dziwnego, że moda na warkocze, kłosy i korony wróciła. Piękne upięcia pasują do każdej stylizacji. Można je łączyć z eleganckimi kreacjami na wieczór, bądź seksowymi sukienkami do klubu.

warkocze, korony, kłosy
warkocze, korony, kłosy

Jeśli nie masz wystarczająco długich włosów, a chcesz cieszyć się z długiego warkocza – nic prostszego. W internecie znajdziesz mnóstwo sklepów, gdzie nabędziesz sztuczne kosmyki włosów typu CLIP IN, dzięki którym Twój warkocz nabierze odpowiedniej długości i objętości.

W takim razie dziewczyny –  nie ma co zwlekać!  Dzisiaj siadacie i pleciecie warkocze. Jeśli nie umiecie – polecam różnego rodzaju tutoriale na Youtube, teraz wszystkiego się tam możecie dowiedzieć 😀

warkocze, korony, kłosy
warkocze, korony, kłosy