Under Armour – nowa kolekcja znanej marki

Autor redakcja
Kategorie Trendy

Under Armour-marka, która została założona w 1993 roku. Przez młodego studenta z Uniwersytetu Maryland, który był wtedy kapitanem uniwersyteckiej drużyny futbolu. Jako sportowiec wiedział, czego oczekują inne osoby zakochane w sporcie. Początkowo wyprodukował koszulkę z odprowadzającego wilgoć materiału. Jego propozycja na tyle się spodobała, że podchwyciły ją również inne, bardziej znane w branży firmy np. …

Under Armour-marka, która została założona w 1993 roku. Przez młodego studenta z Uniwersytetu Maryland, który był wtedy kapitanem uniwersyteckiej drużyny futbolu. Jako sportowiec wiedział, czego oczekują inne osoby zakochane w sporcie. Początkowo wyprodukował koszulkę z odprowadzającego wilgoć materiału. Jego propozycja na tyle się spodobała, że podchwyciły ją również inne, bardziej znane w branży firmy np. Nike czy Adidas. Ostatnio marka Under Armour zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję, zobaczmy razem, co się w niej znalazło.

Marka Under Armour przede wszystkim oferuje nam ubrania, które znajdziemy w modnych, żywych kolorach. Poniższe modele z pewnością zachęcą was do cyklicznych ćwiczeń na siłowni!

kolekcja sportowych ubrań Under Armour

Wygodne ubrania na siłownię dla kobiet

Jeśli kiedykolwiek byłaś na siłowni lub ćwiczyłaś w domu, wiesz jak bardzo ważnym elementem stroju jest jego dopasowanie do ciała. Nie może być zbyt obcisły, ponieważ wtedy może zatamować krążenie. Za luźny po paru podskokach przesuwa się i spada. Może warto wspomnieć o tym, jak ważnym punktem podczas wyboru stroju do ćwiczeń dla kobiet jest biustonosz. Podstawową funkcję stanika sportowego powinno być podtrzymanie i unieruchomienie piersi podczas ćwiczeń. Podczas intensywnych ćwiczeń biust podnosi się i opada z różną intensywnością, co nie jest dla niego zbyt odpowiednie. Może dojść nie tylko do uszkodzeń, ale również do utraty jędrności i elastyczności. Dlatego więc trzeba zapewnić piersiom odpowiednią stabilizację.

fot. Under Armour jak się ubrać na siłownię?

 

Under Armour dla każdej z nas

Każda kobieta chce czuć się komfortowo podczas wykonywanych ćwiczeń. Z pewnością ułatwi jej to strój, który będzie odpowiednio dostosowany do naszych potrzeb. Nieprześwitujące legginsy, które sprawdzą się nawet poza siłownią to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Nie możesz zapomnieć również o topie, takie, który będzie odprowadzał wilgoć z twoje ciała, powinien okazać się tym idealnym. Powinnaś również zaopatrzyć się w bluzę, sprawdzi się idealnie przy aktualnej pogodzie.

fot. stylizacja na jogę/ under armour

Jeszcze więcej ubrań marki Under Armour znajdziesz poniżej!