Uczestnicy Top Model – jak radzą sobie po programie?

Autor redakcja
Kategorie Kolekcje

Programy telewizyjne przynoszą ogromną sławę i są przepustką do dalszej kariery. Jednak nie wszyscy umieją korzystać z takich okazji. Komu z Top Model się udało i gdzie można ich zobaczyć? Sprawdźcie, jak prześledziliśmy ich kariery! Moimi faworytem jest Jakob Kosel!

Polska edycja Top Model

Kiedy na antenie TVN pojawiła się pierwsza polska edycja programu Top Model, który zgromadził tak liczną widownię przed telewizorami na zachodzie, nie wiedzieliśmy co właściwie przyniesie. Od początku uczestnicy byli bardzo różni. Jednak łączyły ich wspólne cechy: wzrost, wymiary i osobowość. Z każdą kolejną edycją do programu przychodziły nowe twarze, których życie w ‘domu modeli’ śledziliśmy czujnym okiem. Były ciężkie zadania, wymagające sesje i walka o wymarzony kontrakt i dobry start w świecie modelingu. Patrząc z perspektywy pięciu edycji Top Model, niewielu uczestnikom udało się przebić w świecie mody.

 

Co po wygranej?

Co ciekawe, jak dotąd zwycięzcy nie mogą pochwalić się międzynarodowymi kontaktami. Jedynie Osuenhe “Osi” Ugonoh i Zuza Kołodziejczyk są widoczne na wybiegu i w kampaniach znanych marek. Nie możemy jeszcze ocenić kariery ostatniego zwycięzcy Radka Pestki, który został pierwszym mężczyzną wygrywającym polską edycję Top Model. Jak na razie jego koledzy i koleżanki, którym nie udało się wygrać programu zgarniają więcej pokazów i kampanii dla znanych nazwisk. Jednak wciąż kibicujemy Radkowi i mamy nadzieję, że ze swoją nieprzeciętną urodą uda mu się odnosić sukcesy.

Osi i Andre Whyte Bartek Januszek
Osi i Andre Whyte kampania Bartek Januszek

Talenty odkryte w Top Model

Jednak program Top Model może również pochwalić się odkrytymi talentami, które świetnie radzą sobie po programie. Osi Ugonoh i Andre Whyte wystąpili razem w sesji dla Bartka Janusza, gdzie oboje wyglądają rewelacyjnie. Czarno białe zdjęcia, w których połączone są piękno, oryginalna uroda, kobiecość Osi i męstwo Andre. Ciemnoskóry model o atletycznej sylwetce wystąpił również w teledysku zespołu Kamp!.

Sesja Jakob Kosel fot. Dominika Jarczyńska
Sesja Jakob Kosel fot. Dominika Jarczyńska

Kolejnym duetem, który robi karierę jest Jakob Kosel i Karolina Pisarek. Finaliści piątej edycji wystąpili już razem w sesji ślubnej dla Apart. Oboje podpisali kontakty z agencją Avant Models, która świetnie opiekuje się swoimi nowymi zdobyczami. Karolina zapozowała do najnowszej kampanii marki La Mania i razem z Andre Whyte zrobili sesje dla Roberta Kupisza do kolekcji Opera, co było wygraną w jednym z odcinków programu. Jakob co chwilę zaskakuje nowymi efektami sesji fotograficznych, ale przede wszystkim świetnie radzi sobie na wybiegu. Zaraz po programie wziął udział w pokazie Kupisza.

Karolina Pisarek i Jakob Kosel dla Apart
Karolina Pisarek i Jakob Kosel dla Apart

Kilka dni temu swoimi sukcesami po programie Top Model pochwaliła się Natalia Gulkowska. Modelka, która na własne życzenie opuściła program pojawiła się w kampanii kolekcji Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz i udowadnia, że to nie wygrana stanowi o dalszych losach uczestników.

Natalia Gulkowska w sesji do kampanii Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz
Natalia Gulkowska w sesji do kampanii Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz