Torebki worki – modne i praktyczne

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Planujesz kupić nową torebkę? Jeśli tak, to co powiesz na torebki worki? Są bardzo komfortowe, fajnie wyglądają i pomieszczą wszystkie skarby. Zobacz, jakie modele znalazłam w sieci!

Torebka idealna? – pakowna i stylowa

Jeśli właśnie jesteś w trakcie poszukiwania idealnej torebki i nie wiesz, na jaki model się zdecydować, to może powinnaś zwrócić uwagę na torebki worki. Dlaczego? Po pierwsze, ponieważ są modne w niemal każdym sezonie. Po drugie wyglądają dobrze i pomieszczą wszystkie nasze najpotrzebniejsze rzeczy. Wydaje ci się, że w takiej torebce nie będziesz mogła niczego znaleźć? Cóż, damska torebka bywa niekiedy “workiem bez dna”, ale to kwesta uporządkowania. Torebka worek również posiada masę przegródek i kieszonek wewnątrz i na zewnątrz, więc wystarczy, że wszystko dobrze ułożyć. Wtedy unikniesz chaosu. Torebki worki możesz nosić na co dzień i od święta. Wszystko zależy od fasonu. A oto kilka modeli, które wybrałam:

Torebki worki w stonowanych kolorach

torebki worki stonowane
Torebka worek – stonowane kolory / kolaż: mat. partnera

Bardzo częstym wyborem wśród kobiet są torebki worki w stonowanej kolorystyce. Jeśli wybierzesz model na przykład w kolorze czarnym, brązowym, beżowym lub granatowym, to zawsze będziesz mieć pewność, że świetnie dopasuje się do każdego ubrania. Ponadto torebka w stonowanym kolorze może się przydać nie tylko jako element stylizacji casualowych, ale sprawdzą się także w stylizacjach bardziej oficjalnych. Jeśli chcesz wykorzystać taką torebkę w stylizacji na wieczór, to zdecyduj się na czarny model o ciekawym designie.

Wyraźne kolory, wzory i ciekawy design

torebki worki kolorowe
Torebki worki – ciekawy design / kolaż: mat. partnera

Jeśli chcesz się pozytywnie wyróżnić z tłumu albo po prostu ożywić stylizację, to zdecyduj się na torebkę worek o nietypowym designie lub przyciągającym oko kolorze. Nie musi to być od razu neonowy odcień. Może być pastelowy, który zestawisz na przykład z ciemnymi ubraniami. Bardzo modne są też modele wykonane z jeansu. Zdadzą egzamin w codziennych stylizacjach. Na imprezę zaś możesz wybrać model w kolorze złotym lub srebrnym.

Czy podobają ci się torebki worki? Według mnie warto posiadać w szafie jeden taki model. Poniżej znajdziesz jeszcze więcej ciekawych torebek: