Torebki listonoszki do każdej stylizacji

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Jeśli nie masz jeszcze tego rodzaju torebki, musisz to natychmiast zmienić. Listonoszki są według mnie jednym z najlepszych modeli torebek, który świetnie pasuje do każdej stylizacji. Odkryjcie je razem ze mną.

Listonoszki

Listonoszki są zazwyczaj prostokątne, o orientacji poziomej, zapinają się za pomocą pasków na rzepy lub specjalne magnetyczne guziki. Ich kształt przypomina torbę listonosza, stąd ich nazwa. Ten typ torebek jest bardzo funkcjonalny i spodoba się nam niezależnie od naszych upodobań – znajdziemy zarówno małe modele jak i te mieszczące format A4, jednolite i we wzory, stonowane i w energetycznych odcieniach.

Sprawdzona klasyka

Klasycznym modelem tego typu torebek są te w kolorze brązowym. Ich wygląd przywodzi czasem na myśl stare torby sprzed kilku dekad i pojemne aktówki. Klasyczne rozwiązania bronią się same – brązowe torebki będą pasować do każdego typu stylizacji – do pracy jak i na imprezę. Wyglądają świetnie jako dodatek do ubioru składającego się z sukienki, spódnicy czy spodni. Najpiękniejsze modele to te ozdobione tłoczeniami.

Listonoszki w odcieniach brązu
Klasyczne listonoszki

Kolorowe listonoszki

Uwielbiam wyraziste dodatki do stylizacji, także torebki. Bardzo podobają mi się niebieskie, czerwone i żółte listonoszki. Nie są może tak uniwersalnymi torebkami jak modele w innych kolorach, ale z pewnością lepiej podkreślają stylizację i są unikatowym dodatkiem. Dobrze dopasowane do stroju pasują na wiele okazji. Świetne są także modele wielokolorowe.

LIstonoszki multicolor
Kolorowe torebki

Czarne torebki

Najbardziej uniwersalnymi modelami torebek na ramię jak zwykle są te w kolorze czarnym – pasują do wszystkiego. Jeśli jednak interesuje Cię coś więcej niż sprawdzony wybór torebki, postaw na modele, które są ozdobione. Do gustu szczególnie przypadła mi czarna listonoszka z frędzlami.

Listonoszki black
Czarne torebki listonoszki