T-shirt z napisem – z czym go nosić?

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

T-shirt z napisem jest jednym z głównych trendów nadchodzącego sezonu. Pewnie pamiętacie słynne koszulki z mocnym przesłaniem “The future is female” czy inne, które nawoływały do kobiecej solidarności. W sezonie jesień zima projektanci proponują nam różne modele. Białe z czarnymi napisami czy na odwrót. Stylizacja do pracy z klasyczną marynarką Nie zapominaj o możliwości założenia …

T-shirt z napisem jest jednym z głównych trendów nadchodzącego sezonu. Pewnie pamiętacie słynne koszulki z mocnym przesłaniem “The future is female” czy inne, które nawoływały do kobiecej solidarności. W sezonie jesień zima projektanci proponują nam różne modele. Białe z czarnymi napisami czy na odwrót.

Stylizacja do pracy z klasyczną marynarką

Nie zapominaj o możliwości założenia swojej koszulki z klasycznym modelem czarnej marynarki. Cygaretki o prostym kroju to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o tego typu stylizacje. Możesz również dodać klasyczną spódnicę o kroju litery A. Duża, ale pojemna torebka również się przyda, jeśli chcesz żeby całość spełniła swoją rolę w pracy. Wygodne buty są podstawą udanej stylizacji. Dzięki nim na pewno będziesz czuć się komfortowo podczas dnia wypełniionego obowiązkami.

fot. T-shirt z napisem/ stylizacja do pracy

T-shirt z napisem w stylizacji na imprezę

T-shirt z napisem możesz założyć nie tylko do pracy czy po domu. Sprawdzi się również założony do minispódniczki czy modnych ostatnio ogrodniczek. Dodaj szpilki czy pantofle o kroju scarpin, a na pewno nie pożałujesz. Modna i wygodna zarazem stylizacja to hit tego lata. Nawet podczas szalonej nocy spędzonej w klubie będziesz czuć się wspaniale.

fot. T-shirt z nadrukiem/ stylizacja na imprezę

Czy T-shirt z napisem możemy założyć na rodzinny obiad?

Nic nie stoi na przeszkodzie! Wybierz taki, który będzie pasować do okazji. Nawet ten ze śmiesznym napisem może się sprawdzić. Oczywiście, nie może nikogo obrażać lub ośmieszać. Możesz wybrać koszulkę o klasycznym kroju z mniej rzucającym się w oczy napisem. Dodając do niego ołówkową spódnicę lub klasyczny model dopasowanych jeansów zadasz szyku na niejednej rodzinnej imprezie.

fot. T-shirt z napisem/ stylizacja na rodzinny obiad

Jeszcze wiecej modnych T-shirtów z napisami znajdziesz poniżej!