Szpilki wiązane – jakie modele wybrać?

Autor redakcja
Kategorie Buty

Każda kobieta uwielbia szpilki, ale czy rozważałaś kiedyś wybór sznurowanych modeli? Sprawdź dlaczego warto je wybrać i na jakie fasony postawić.

Szpilki wiązane

Dlaczego warto wybierać szpilki wiązane?

Przede wszystkim dlatego, że zapewniają one maksimum komfortu. Nawet przy szybszym biegu (na przykład na autobus) nie ma mowy o zgubieniu obuwia, noga jest doskonale dopasowana do kształty buta, dzięki czemu wygląda jeszcze lepiej. Szpilki wiązane świetnie podkreślają nogi, są efektywnym dodatkiem, który potrafi odmienić całą stylizację.

Szpilki z wiązaniem na łydkę

Długie wiązania są bardzo modne, w tym roku królowały baleriny z taką ozdobą. Tym razem stawiamy na obuwie na obcasie. Szpilki z wiązaniem z pewnością przyciągają uwagę i znacznie wyszczuplają (optycznie) nasze nogi, sprawiają, że wydają się one dłuższe. Polecamy nosić je przede wszystkim do spódnic i sukienek. Wyglądają doskonale także w zestawieniu z szortami.

Szpilki
Szpilki wiązane

Zawiązywane buty

Szpilki ze sznurówkami? Istnieją takie sportowe modele, ale my chcemy skupić się na tych bardziej eleganckich, a sznurowane obuwie naprawdę może takie być. Doskonałym wyborem są modele nude i beżowe, uniwersalne i świetnie pasujące do różnych stylizacji.

Szpilki
Wiązane szpilki

Odkryj także inne modele szpilek