Świąteczny sweter – nie musi wyglądać tandetnie!

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Jeśli i ciebie również zainteresował ten trend, ale nie wiesz, z czym połączyć mody sweter, koniecznie przyjrzyj się poniższym stylizacjom.

Pewnie każda z was kojarzy scenę, w której Marc Darcy i Bridget Jones są na świątecznym spotkaniu rodzinnym i ubrani są w świąteczne sweterki. Mark dumnie prezentuje się w modelu z bałwankiem, a Bridget w kamizelce ze świątecznym nadrukiem. Wtedy to właśnie został odczarowany tandetny charakter swetra i przerodził się w świąteczny must have. Jeśli i ciebie również zainteresował ten trend, ale nie wiesz, z czym połączyć mody sweter, koniecznie przyjrzyj się poniższym stylizacjom.

Świąteczny sweter i skórzane spodnie

Czy świąteczny sweter może prezentować się dobrze dodany do skórzanych spodni? Oczywiście, poniższa stylizacja z pewnością to udowadnia! Dodaj do niego modne dodatki w postaci plecaka w modny print i czarnych butów na platformie, a całość z pewnością będzie bardzo wygodna i modna. Trendy, jakie powinnaś podchwycić to również czerwona parka, którą będziesz nosić na co dzień. Dzięki niej nie zmarzniesz i będziesz wyglądać naprawdę dobrze 🙂

modne świąteczne swetry

Modne sweterki dodane do spódnicy

Kolorowy, świąteczny sweter możesz założyć również do ołówkowej spódnicy, dzięki temu całość może wyglądać elegancko i sprawdzi się w przedświątecznym okresie w pracy. Dodając kozaki za kolano z pewnością, nie zmarzniesz, a cały look będzie wyglądać bardzo modnie. Brakuje jeszcze torebki, która pomieści wszystkie twoje drobiazgi, zimą warto wybrać większy model, ponieważ będziesz mogła schować do niej takie elementy jak szalik czy czapka.

modny sweter na zimę

Przegląd modnych, świątecznych swetrów

Jeśli szukasz modnego i świątecznego swetra, koniecznie przejrzyj poniższe propozycje. Możesz nosić je zarówno przed świętami, jak i po nich, ponieważ są one bardzo uniwersalne i z pewnością sprawdzą się w każdej sytuacji. Dodaj do nich swoje codzienne ubrania, a zestawy z pewnością będą wyglądać bardzo modnie 🙂

Jeszcze więcej modnych ubrań znajdziesz poniżej!