Świąteczna biżuteria od znanych marek

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Biżuteria jest niemalże obowiązkowym elementem Bożego Narodzenia. Może być prezentem, ale też dodatkiem do świątecznej stylizacji. Czym zaskoczą nas jubilerzy?

Biżuteria projektowana z myślą o Bożym Narodzeniu często mieni się blaskiem podobnym do śniegu lub lodu. Kolorystyka również nawiązuje do zimy. Same zobaczcie…

bizuteria-pandora

Pandora

Biżuteria z zimowej kolekcji marki Pandora mieni się niebieskim, lodowym blaskiem. Wokół niebieskich skrzą się bezbarwne cyrkonie. Inna linia wykorzystuje perły połączone ze słodkimi kokardkami wysadzanymi błyszczącymi cyrkoniami.

Można powiedzieć, że flagowym produktem Pandory jest bransoletka, do której możesz dokupić charmsy. Z okazji świąt, Dnia Matki i innych okazji pojawiają się edycje limitowane zawieszek. Nie inaczej jest tym razem. Zimowe charmsy nawiązują do reszty kolekcji i skrzą się blaskiem błękitnych oraz bezbarwnych cyrkonii. Srebrna oprawa została ozdobiona słodkimi ażurowymi serduszkami. Moim zdaniem to jedne z najładniejszych charmsów, jakie miałam okazję zobaczyć. Co o nich sądzicie?

bizuteria-apart

Biżuteria Apart

Biżuteria proponowana przez markę Apart jest zawsze bardzo zróżnicowana. W bogatej ofercie znajdziesz zarówno proste propozycje bez zdobnych detali, jak i wysadzane diamentami cuda. W ofercie świątecznej biżuterii znalazły się broszki oraz bransoletka z charmsami. Warto zajrzeć na stronę www marki, by przekonać się, jak wiele możliwości jeszcze na Was czeka.

bizuteria-kruk

Świąteczne propozycje Kruka

Na stronie firmowej marki W.Kruk znajdziecie zakładkę z propozycjami biżuterii na prezenty gwiazdkowe w cenie nie przekraczającej 300 zł. Wśród nich są zarówno pierścionki, naszyjniki, bransoletki, zawieszki jak i broszki. Świąteczna oferta W.Kruk jest bardzo różnorodna i nie ogranicza się np. tylko do zimowej kolorystyki.Znajdziecie w niej cyrkonie i perły, ale też bursztyny czy minerały w wielu innych kolorach. Dzięki temu na pewno wyszukacie tu coś dla siebie lub bliskich.

 

 

Tagi