Sukienki gwiazd – co najczęściej noszą polskie celebrytki

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Nie każda polska gwiazda wie, co to dobry styl, ale co do tych dziewczyn nie mamy wątpliwości. Zobaczcie jakie sukienki najczęściej wybierają polskie celebrytki.

Na co dzień i na salonach – sukienki gwiazd to zawsze ekscytujący powód do plotek, zachwytów i zazdrosnych spojrzeń. Co najczęściej zakładają polskie celebrytki? Nie skupiamy się na plotkach, ani akcjach promocyjnych. Stawiamy wyłącznie na dobry styl! Które z nich robią to najlepiej? Przekonajcie się!

 

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina ostatnio nieczęsto pokazuje się w sukienkach, gdyż podczas rajskich wakacji, na które wyruszyła ze świeżo upieczonym mężem, zdecydowanie bardziej leżą jej stroje kąpielowe. Jednak spośród wybranych przez nas sukienek gwiazd, kreacje Mariny odznaczają się bardzo seksownymi, dopasowanymi fasonami. Z kolei kiedy przychodzi pojawić się na okładce, w większości sesji Marina prezentuje się w zwiewnych, długich i szalenie efektownych kreacjach.
https://www.instagram.com/p/BG9uTdomPMp/?taken-by=marina_official

 

Ewa Chodakowska

Kiedy w końcu wyskoczy ze sportowych ciuchów, Ewa pokazuje się a imprezach w bardzo dopasowanych, seksownych sukienkach lub rozkloszowanych kreacjach od swojej przyjaciółki Joanny Przetakiewicz sygnowane metką La Mania. Jednak my uwielbiamy Ewę w obcisłych sukienkach, które są genialną motywacją!

https://www.instagram.com/p/BJlPfQnB60b/?taken-by=chodakowskaewa

Margaret

Śpiewająca blogerka jest fanką modowych eksperymentów. Chyba żadna z nas nie byłaby na tyle odważna, aby odwzorować jakąś z ekscentrycznych stylizacji Margaret na imprezie, ale trzeba zwrócić jej honor za niebywałą fantazję, a tego często brakuje na polskich salonach. Sukienki gwiazd to zwykle seksowne i mega dopasowane kreacje, które przede wszystkim mają podkreślić najlepsze atuty figury. Margaret swoimi stylizacjami podkreśl przede wszystkim swój charakter i za to ją uwielbiamy.

#lorealcannes2016 #redcarpet @bartekjanuszhair @magdapieczonkamakeup

A photo posted by Margaret (@margaret_official) on

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina już dawno temu wyrobiła sobie pozycję nie tylko jako świetna prezenterka telewizyjna, ale za sprawą swojej urody i zjawiskowych kreacji – również jako prawdziwa salonowa gwiazda. Zwykle występuje w kreacjach wieczorowych, które są idealną kombinacją klasy, nowoczesnych trendów i podkreślają urodę dziennikarki. Sukienki gwiazd niejednokrotnie przysparzają powodów do plotek, ale ta dziewczyna nigdy nie popełnia stylowych faux pas!
https://www.instagram.com/p/BJlCH5FjXis/?taken-by=paulinasykutjezyna