Stylizacje inspirowane Fashionable East Białystok

Autor redakcja
Kategorie Ciekawostki

Czwarta edycja Fashionable East już się skończyła, a ja zastanawiam się jak można wykorzystać potencjał spędzonych na pokazach mody dni. Postanowiłam odtworzyć trzy ciekawe stylizacje, na które zwróciłam uwagę. Sprawdźcie.

Fashionable East Białystok

Niedawno po raz czwarty miało miejsce wielkie modowe wydarzenie – Fashionable East Białystok. Podlaski Fashion Week przyciągnął wiele ciekawych osób, które zachwyciły mnie swoimi stylizacjami. Pokazy mody i związane z nimi festiwale, imprezy, są świetną okazją, aby przypatrzeć się znanym i mniej znanym osobom, podziwiać ich styl i zaczerpnąć inspiracji do swoich własnych stylizacji. Dzisiaj proponujemy Wam trzy stylizacje wzorowane na zestawach założonych przez trzy znane kobiety podczas Fashionable East Białystok.

Ubierz się jak projektantka

Barbara Piekut tworzy doskonałe projekty, idealne na co dzień ubrania można by było wziąć z jej wybiegu i od razu założyć do stylizacji. Modne, ciekawe, a jednocześnie świetne do różnorodnych zestawów ubrania są tym, czego nie może zabraknąć w naszej garderobie. Podczas swojego pokazu modu Barbara Piekut miała na sobie spodnie z dziurami i koszulę we wzory z cienkiego materiału. Do zestawu dobrała szpilki oraz naszyjnik. Naszym zdaniem dobrym dodatkiem byłby także zegarek.

stylizacja
fot.Jakub Iwo Zalewski/ http://www.facebook.com/FashionableEastBialystok/

Wyglądaj jak modelka na Fashionable East Białystok

Kolejną osobistością ze świata mody była Magdalena Zalejska (Apolonka), pochodząca z Białegostoku modelka, która pnie się po stopniach międzynarodowej kariery w modelingu. Wystąpiła już w kampaniach takich marek jak Adidas czy Local Heroes. W plebiscytach doceniały ją między innymi takie pisma jak Vogue i Glamour. Cieszy się ogromną popularnością na Instagramie. Na jeden z pokazów Apolonka postanowiła założyć długie białe spodnie i zakładana na szyję bluzkę z odkrytymi plecami. Dobrała do tego skórzaną kurtkę, kopertówkę oraz złoty naszyjnik. Modelka postawiła także na sandały na obcasie.

Fashionable East Białystok
Ubierz się jak modelka

Stylizacja podobna do zestawu znanej blogerki

Ostatni outfit będzie nawiązywać do sposobu w jaki ubrana była jedna z najbardziej znanych polskich blogerek, Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademiangirl. Największy problem stanowiła dla nas sukienka, trudno było znaleźć podobny model. Zdecydowałyśmy się na nieco inny krój, ale podobny rodzaj zdobień. Tak jak Macademiangirl, do stylizacji dobrałyśmy opaskę na głowę, wiszące, różowe kolczyki oraz zestaw bransoletek. Postawiłyśmy także na szpilki i kopertówkę.

Fashionable East Białystok
Stylizacja inspirowana Macademiangirl

Odkryj także inne modele ubrań