Sportowe stylizacje – modnie i wygodnie

Autor redakcja
Kategorie Trendy

Sportowy styl nie musi od razu kojarzyć się z bluzą, legginsami i brzydko spiętymi włosami w kucyk. Sportowy styl to teraz przede wszystkim klasa, oryginalność i dopracowany makijaż. Żeby wyglądać sportowo i modnie, wystarczy, że nabędziesz jedną z kultowych bluz Adidasa – wkładaną obowiązkowo przez głowę, obcisłe dżinsy, najlepiej z dziurami na kolanach i miodowe …

Sportowy styl nie musi od razu kojarzyć się z bluzą, legginsami i brzydko spiętymi włosami w kucyk. Sportowy styl to teraz przede wszystkim klasa, oryginalność i dopracowany makijaż.

Żeby wyglądać sportowo i modnie, wystarczy, że nabędziesz jedną z kultowych bluz Adidasa – wkładaną obowiązkowo przez głowę, obcisłe dżinsy, najlepiej z dziurami na kolanach i miodowe Timberlandy. Te 3 niezbędne produkty, mogą stworzyć Twoją odjechaną, jedną z najlepszych stylizacji w Twojej szafie.

stylizacje z firmą Adidas
stylizacje z firmą Adidas

Jeśli chodzi o makijaż – obowiązkowy, nie ma przebacz. Sportowy styl niekoniecznie musi iść w parze z treningiem na siłowni, gdzie makijaż może być zbędny. Do takiego outfitu powinnaś wykonać pełen makijaż składający się z wytuszowanych rzęs oraz pomalowanych brwi. Nie zapominaj też o szmince.Tej jesieni króluje kolor bordowy – idź za ciosem i do takiej stylizacji wybierz ten właśnie kolor.

Nie ma nic bardziej seksownego na świecie, jak dziewczyna w bluzie z rozwianymi przez wiatr powietrze.

Idealne sportowe stylizacje
Idealne sportowe stylizacje

Taki look sprawi, że Twój chłopak zakocha się w Tobie na nowo, albo jeśli jesteś singielką,  jakiś przystojny nieznajomy poprosi o Twój numer telefonu. Zrezygnuj na chwilę z idealnie dobranej sukienki i szpilek i przestaw się na sportowe stylizacje.

Modne sportowe stylizacje
Modne sportowe stylizacje

To działa!!