Spodnie dresowe i szpilki – tak to możliwe!

Autor redakcja
Kategorie Trendy

Czy znasz trend w postaci sporty chic? Jeśli nie, to dużo tracisz! To bardzo pomysłowe połączenie komfortu z nutkami klasycznej elegancji. Zobacz, jak stworzyć taki zestaw wykorzystując do tego spodnie dresowe i szpilki.

Sporty chic – wygoda i elegancja w jednym!

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak stworzyć stylizację, w której poczujesz się komfortowo, ale i modnie zarazem? Bywa tak, że mamy takie dni, kiedy najchętniej przesiedziałybyśmy w domu w swoich wygodnych dresach. No właśnie… Dresy! Obecnie zaczęły one pojawiać się już nie tylko w codziennych stylizacjach na dni lenistwa lub na siłownię. Dres w nowym wydaniu to styl sporty chic zakładający połączenie wygody z nutką klasycznej elegancji, czyli dwa trendy, które kochamy najbardziej. Wielu stylistów i bloggerek modowych udowodniło, że materiał ten może wyglądać świetnie w wielu stylizacjach. Potwierdzają to na przykład poniższe stylizacje, których główną rolę grają spodnie dresowe i szpilki:

spodnie dresowe i szpilki stylizacje
Spodnie dresowe i szpilki / fot. fenzyme.com, stealthelook.com.br, karlascloset.com

Spodnie dresowe i szpilki – stylizacje

Czy powyższe zestawienia zainspirowały cię do stworzenia swoich własnych wersji stroju w duchu sporty chic? Jak widzisz kluczem do udanej stylizacji jest dobranie odpowiednich dodatków. Wtedy nawet szare spodnie dresowe będą wyglądać zupełnie jak modele eleganckie wykonane z innych materiałów. Oto moje dwie propozycje:

spodnie dresowe i szpilki żółte
Spodnie dresowe i szpilki – ramoneska i żółte sandały / kolaż: mat. partnera

W pierszwej stylizacji połączyłam szare spodnie dresowe z czarną ramoneską, pod którą proponuję założyć granatową, koronkową bluzkę. Doda ona elegancji. Dla ożywienia kolorystyski dodałam żółte sandały na szpilce, które sprawiają, że stylizacja wygląda ciekawiej. Całość uzupełniłam jeszcze za pomocą czarnej, prostej torebki oraz srebroróżowego zegarka.

spodnie dresowe i szpilki impreza
Spodnie dresowe i szpilki – impreza / kolaż: mat. partnera

Druga propozycja będzie idealna na imprezę. Jak widzisz spodnie dresowe i szpilki to doskonałe zestawienie na bardziej oficjalne wyjścia. Wybrałam więc czarny model spodni i zestawiłam go ze srebrną bluzką oraz z czerwonymi, lakierowanymi szpilkami. Stylizację uzupełniłam za pomocą czarnosrebrnej kopertówki, ozdobnego naszyjnika kolii oraz pasujących kolczyków.

Czy połączenie w stylu spodnie dresowe i szpilki przypadło ci do gustu? Mam nadzieję, że tak, bo według mnie to trend godny uwagi. Podaruj swoim spodnim dresowym zupełnie nowe życie!