Śniegowce – najciekawsze modele i stylizacje

Autor redakcja
Kategorie Buty

Kiedy nadejdzie pierwszy śnieg warto mieć w szafie śniegowce, które pomogą nam ochronić się przed zimnem. Czy wiesz, jaki model śniegowców króluje na listach trendów w tym roku? Sprawdziłam to. Zobaczy, czy Tobie też się podoba!

śniegowce

Śniegowce – ciepłe i modne

Chcesz mieć buty, które są nie tylko modne, ale także i mega ciepłe? Jeśli tak, to odpowiedzią na Twoje potrzeby są śniegowce, czyli buty, które przetrwają każde mrozy. Są one bardzo wygodne, doskonale chronią przed zimnem oraz wyglądają bardzo stylowo. Czego chcieć więcej? Śniegowce stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla modnych kozaków czy muszkieterek i będą dobrym wyborem dla fanek komfortowego i praktycznego obuwia. A jakie modele królują obecnie na listach zimowych trendów? Oto one:

Śniegowce Duck Snow Boots

sniegowce-duck-boots
Śniegowce / fot. shop.nordstrom.com/, stylecaster.com/, somewherelately.com

Obecnie najmodniejszym modelem śniegowców są tak zwane Duck Snow Boots, które wyglądem przypominają łapki kczaki  ;). Dzieje się tak za sprawą grumy, która znajduje się na noskach buta. Reszta wykonana jest z klasycznego, ocieplanego materiału charakterystycznego dla standardowych śniegowców. Guma ta zazwyczaj występuje w kontrastowym kolorze jak ciemny granat albo czerwień. Dzięki temu nadaje butom bardzo interesujący design. Trzeba przyznać, że wyglądają świetnie w wielu stylizacjach na, co dowodem są powyższe zdjęcia. Wiele kobiet oszalało na ich punkcie. Cóż nie bez powodu. Czy Tobie też przypadły do gustu? Według mnie są godne uwagi.

Inne modele plus ciekawe stylizacje

śniegowce najciekawsze modele
Najciekawsze buty na zimę / fot. barefootblonde.com, blog.styleestate.com, instagram.com/p/BNKcVizg3eB/

Jeśli jednak nie należysz do miłośniczek fasonu Duck Snow Boots, to możesz wybrać coś zupełnie innego spośród wielu fasonów. Bardzo dobrym i wygodnym modelem są śniegowce wiązane na traktorowej podeszwie, która zapewnia stabilny chód bez narażenia na poślizgi. Popularne trapery wyglądają doskonale w codziennych stylizacjach. Wolisz coś elegantszego? Zdecyduj się więc na modele bez sznurowania i fasonem przypominające klasyczne kozaki. Bardzo fajne są również ciepłe buty wykonane z nieprzemakalnego, puchowego materiału. Sprawiają wrażenie, jakbyś miała na stopach skarpetkę, która świetnie chroni przed zimnem. Będą doskonałym elementem nie tylko codziennych zestawień, ale także i tych na zimowy wyjazd w góry!

Czy wybrałaś już dla siebie najładniejsze śniegowce na zimę? Ja zdecydowanie skłaniam się do wypróbowania modelu Duck Snow Boots, ale w szafie chciałabym mieć także model o fasonie kozaków. A Ty? Poniżej znajdziesz jeszcze więcej ciekawych śniegowców: