Śniegowce EMU i UGG – idealne buty na zimę

Autor redakcja
Kategorie Buty

Jedni je kochają, drudzy nienawidzą. Śniegowce EMU i UGG to kultowe buty, które uwielbiają kobiety. Według mnie, to idealnie obuwie na zimę. Sprawdźcie dlaczego tak bardzo je kochamy!

Śniegowce UGG i EMU

Idealne buty na zimę

Zimowy okres w pełni! Siarczyste mrozy dają się we znaki. Odmrożone nosy, dłonie, lodowate stopy. Zapewne ubrałaś się dziś w miliony warstw, które i tak nie dały efektu. Zastanawiasz się, czy istnieje model obuwia, który spełni wymagania mroźnej polskiej zimy? Otóż tak! Potocznie nazywane śniegowce już od kilku sezonów święcą triumfy. Zapewne słyszałaś o markach UGG i EMU, które specjalizują się w wyrobach ze skóry owczej, która jak żadna inna umie dostarczyć spora dawkę ciepła. Klasyczny fason śniegowców pokochały fashionistki. Jednak nie każdy się nimi zachwyca.

ugg, emu, buty na zimę
Buty EMU i UGG w stylizacjach

Kontrowersyjny model

Śniegowce EMU i UGG
Śniegowce EMU i UGG

Śniegowce to znienawidzony przez mężczyzn model damskich butów na zimę. Zdecydowanie bardziej wolą widzieć swoje kobiety w dopasowanych kozakach za kolano czy botkach na obcasie. Słynne EMU sieją kontrowersję równą wszystkim znanym CROCS’om, o które zabijają się klienci Lidla. Kobiety nie dają jednak za wygraną i wciąż z uwielbieniem zakładają śniegowce do codziennych stylizacji. Otóż, dla wielu z nich, są to idealne buty na zimę. Są ciepłe, wygodne, odporne na mróz, deszcz i chlubę. Do tego mają antypoślizgową podeszwę, która chroni przed groźnym upadkiem na zlodowaciałym chodniku.

Śniegowce EMU

Śniegowce, które ochronią Cię przed mrozem

Jednak buty w stylu EMU to spory wydatek. Ceny nie spadają poniżej 400 zł, a modele z najnowszych kolekcji sięgają nawet 1000 zł. Tak już jest, że za produkty, które są dobrze wykonane, trzeba dużo zapłacić. Jednak takie buty są zakupem na lata. Przy odpowiedniej konserwacji będą Ci służyć bardzo długo i żadna zima nie będzie Ci groźna. EMU i UGG dorobiły się swoich tańszych odpowiedników. Niestety, wygląd to jedyna cecha, która ich łączy. Na innych płaszczyznach tanie podróbki zostają daleko w tyle.

ugg
Śniegowce UGG