Skórzane ubrania w codziennych stylizacjach

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Skóra to nieodłączny element jesiennych stylizacji. Można wykorzystać ten element jako dodatek dominujący lub taki, który podkreśla “drapieżność” stylizacji. Wielu projektantów wykorzystuje go w swoich kolekcjach. W zeszłym sezonie również ważną rolę odgrywał materiał przypominający winyl, teraz jest nim typowa sztuczna lub prawdziwa skóra. Stylizacje jakie przygotowałam zgodnie z obowiązującymi trendami z pewnością pomogą ci …

Skóra to nieodłączny element jesiennych stylizacji. Można wykorzystać ten element jako dodatek dominujący lub taki, który podkreśla “drapieżność” stylizacji. Wielu projektantów wykorzystuje go w swoich kolekcjach. W zeszłym sezonie również ważną rolę odgrywał materiał przypominający winyl, teraz jest nim typowa sztuczna lub prawdziwa skóra. Stylizacje jakie przygotowałam zgodnie z obowiązującymi trendami z pewnością pomogą ci w stworzeniu własnych, które będziesz mogła założyć na co dzień.

Skórzana spódnica idealna do pracy

Modna spódnica będzie świetnie się prezentować, jeśli dodasz do niej białą, koszulową bluzkę. Dzięki temu uzyskasz świetny zestaw, który dobrze sprawdzi się w pracy. Eleganckim dodatkiem będzie szary płaszcz wykonany z grubej wełny. Dodając do niego botki na obcasie sprawisz, że całość będzie prezentować się bardzo kobieco!

modne ubrania ze skóry

Skórzane ubrania w wersji maxi

Jeśli jesteś kobietą odważną i nie boisz się eksperymentować ze swoim wyglądem, koniecznie postaw w swojej stylizacji na skórę. Wykorzystaj potencjał tego materiału i zbuduj na nim cały swój look. Lakierowane botki połączone z legginsami z połyskiem i ramoneską robią wrażenie jakby były wyjęte z szalonych lat 70.

modne skózane ubrania

Skórzane ubrania w niezobowiązującej stylizacji

Modne, skórzane ubrania możesz śmiało nosić na co dzień. Mam nadzieję, że ten artykuł ci to udowodnił. Ostatnia, trzecia stylizacja przygotowana przeze mnie powinna jeszcze dobitniej wskazać ci uniwersalność ubrań wykonanych ze skóry! Skórzane spodnie tym razem zakładamy do swetra i trampek. To połączenie wydaje się być bardzo miejskie, ale jednak utrzymane w trendach prosto z wybiegu.

sweter i skórzane spodnie

Jeszcze więcej modnych ubrań znajdziesz poniżej!