Jak się ubrać na Wigilię – 25+, 35+, 45+

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Wigilia to szczególny czas, kiedy spotykamy się z dawno niewidzianymi bliskimi, ale również okazja to tego, aby wypaść jak najlepiej. Zobacz, jakie stylizacje przygotowałam na ten ważny dzień.

stylizacja na wigilię

Modna stylizacja na Wigilię dla Pani 25+

Wigilia to świetny czas, aby wybrać coś błyszczącego. Cekiny w srebrze i złocie to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Możesz skusić się bluzkę lub sukienkę właśnie w taki cekinowy motyw. Dzięki temu z pewnością zostaniesz dostrzeżona, a twoja stylizacja wzbudzi prawdziwy zachwyt.

modna stylizacja dla kobiety 25+

Wigilijna stylizacja dla kobiet 35+

Pani w wieku 35+ powinna wybrać klasyczną ołówkową spódnicę w czerwonym kolorze. Koszulowa bluzka bardzo ładnie uzupełni całą stylizację. Mała kopertowa torebka będzie tutaj odpowiednim dodatkiem, a klasyczny płaszcz wiązany w talii doda elegancji całości.

stylizacja na wigilię 35+

Modne propozycje dla 45+

Jeśli jesteś w wieku 45 i wyżej śmiało wybierz klasyczną sukienkę, może być wykonana z miękkiej dzianiny lub klasycznej bawełny. Dodaj kryjące rajstopy, a całość będzie prezentować się klasycznie i odpowiednio do wieku. Jeśli zdecydujesz się na żakiet, będzie dobrze, jeśli zakupisz taki w modny print w jodełkę. Dobierz klasyczne szpilki w kolorze nude, a całość będzie jeszcze bardziej elegancka.

modna stylizacja dla pan 45+

Jeszcze więcej modnych ubrań na Wigilię znajdziesz poniżej!