Jak się ubrać na firmową Wigilię?

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Niedługo czeka cię Wigilia firmowa? Jeszcze nie wiesz jak się ubrać? Koniecznie przeczytaj ten artykuł, a już nie będziesz mieć problemu z doborem odpowiedniej stylizacji.

wigilia firmowa jak się na nią ubrać

Każda z nas w swojej pracy ma organizowane przedświąteczne spotkanie pracowników. Jedni nazywają to firmową Wigilią, a inni po prostu imprezę firmową. Jednak, jak ubrać się na takie spotkanie? Dzisiaj podpowiadam i dopasowuję stylizację do miejsca, gdzie może się ona odbyć.

Firmowa Wigilia w restauracji

Elegancka restauracja wymaga specjalnego ubrania, dzięki niemu będziesz czuć się profesjonalnie i elegancko. Na takie wydarzenie możesz kupić klasyczną małą czarną, taki zestaw sprawdzi się, jeśli lubisz stawiać na klasyczne stylizacje. Wybierz białą koszulę i spódnicę lub cygaretki, jeśli lubisz iść w zgodzie z trendami.

stylizacja na wigilię firmową

Firmowa Wigilia w klubie

Często to właśnie klub staje się miejscem odbycia imprez firmowych. Do takiego miejsca warto wybrać błyszczącą sukienkę lub skórzane, dopasowane spodnie. Całość będzie wyglądać modnie i sprawdzi się w takim miejscu śpiewająco. Śmiało możesz wybrać buty na wyższym obcasie i małą kopertówkę do ręki.

ubrania na wigilię firmową

Wigilia firmowa w miejscu pracy

Jeśli twoja Wigilia firmowa ma odbyć się w miejscu pracy/ sali konferencyjnej powinnaś zdecydowanie wybrać ubrania bardziej klasyczne.Może to być klasyczna garsonka lub dopasowanie spodnie w kant i żakiet  z domieszką wełny. W takiej stylizacji będziesz prezentować się elegancko i odpowiednio do miejsca, w jakim się znajdujesz.

ubrania na impreze wigilijna w pracy

Jeszcze więcej modnych ubrań do pracy i nie tylko znajdziesz poniżej!