Relacja z pierwszych urodzin Good Time Day Spa

Autor redakcja
Kategorie Ciekawostki

Pokazy mody, prezentacja biżuterii, szampańska atmosfera i zaskakujące atrakcje. Zobaczcie, co działo się na 1. urodzinach poznańskiego Good Time Day Spa!

O poznańskim Good Time Day Spa pisaliśmy już przy okazji zbliżających się 1. urodzin tego wyjatkowego miejsca, jednego z najbardziej prestiżowych SPA na urodowej mapie Polski. Zanim się obejrzałyśmy – długo oczekiwana impreza jest już za nami! Jak było? Po prostu pięknie! O szczegółach dowiecie się niebawem…

Już na wstępie zachwyciła nas oprawa eventu. Organizatorzy 1. urodzin Good Time Day Spa zadbali o każdy, nawet najmniejszy detal, by wszystko było zapięte na przysłowiowy ostatni guzik. Urodziny odbyły się w samym Good Time Day Spa – eleganckiej, zabytkowej willi w centrum Poznania. Zaplanowane atrakcje były swoistym ukłonem w stronę klientek SPA. Na taką okazję oczywiście nie mogło zabraknąć szampana, o który zadbała firma Wilian Champagnes (polecamy!).

Good time day spa - 1. urodziny
Good time day spa – 1. urodziny

Niezwykła atmosfera nie była jednak efektem samych francuskich bąbelków. To przede wszystkim organizatorzy, zaprzyjaźnieni partnerzy Spa oraz zaproszeni goście – czyli grono fanów mody i estetyki przyczynili się do tego, że wieczór ten na długo pozostanie w naszej pamięci.

Czas na modę!

W trakcie eventu mieliśmy przyjemność oglądać pokazy trzech polskich marek, słynących ze świetnej jakości i oryginalnego designu. Pokaz rozpoczęła marka Malubi, która debiutuje na polskim rynku modowym. Oryginalny minimalizm, wyjątkowość form i nietypowe połączenia zachwyciły niejedną z pań, gustujących w nietuzinkowym i bardzo kobiecym wyglądzie. Po soft rocku w wydaniu Malubi przyszedł czas na bardziej znane wśród gości marki – 303 Avenue i Hexeline. Modelki zaprezentowały zwiewne, dziewczęce i nowoczesne projekty 303 Avenue, które podbiły nasze serca już jakiś czas temu. Charakterystyczne dla marki spódnice mini, subtelne falbanki, oversizowe płaszcze z kaszmiru, przytulne swetry i szale to tylko potwierdzenie, że marka konsekwentnie kroczy raz obraną ścieżką, a przy tym potrafi nas zaskoczyć z każdą kolejną kolekcją. Na sam koniec zaprezentowała się dobrze znana Paniom marka Hexeline – uwielbiana przez wszystkie kobiety, niezależnie od wieku i profesji, za klasyczne podejście do mody.

Good Time Day Spa Poznań - pokazy mody polskich marek
Good Time Day Spa Poznań – pokazy mody polskich marek

Ale czym byłby pokaz bez modelek? O piękne makijaże dziewczyn zadbała marka Isa Dora, z kolei o fryzury zatroszczył się Piotr Sierpiński z Atelier Fryzur.

Zaskakujące atrakcje

Ale to nie koniec atrakcji… Marka Karlik autoryzowany dealer Volvo zaskoczyła nas nietuzinkowym pomysłem we współpracy z Anną Orską, prezenując biżuterię wykonaną z…części samochodowych! Niecodzienna kolekcja nosi nazwę pARTs i jest co najmniej intrygująca! Z kolei Marka Mo61 zorganizowała sensualne warsztaty kreowania perfum, których prędko nie zapomnimy. O nasze podniebienia zadbali Piano BarLYFE diet Catering oraz Fusion Gusto Polska.

 

Za nami rok pełen pracy i związanych z nią sukcesów, niezapomnianych wrażeń i wielu wyjątkowych chwil. Pierwsze urodziny świętowaliśmy w gronie najbliższych nam gości, partnerów i współpracowników – mówiła Katarzyna Głydziak, manager Good Time Day Spa – To święto było idealną okazją do podsumowania tego, jak powstawało Good Time Day Spa, to również świetny pretekst, aby zastanowić się nad kolejnymi wyzwaniami, planami i pomysłami na dalszy kierunek rozwoju.

Kolekcja biżuterii Anny Orskiej i warsztaty kreowania perfum Mo61
Kolekcja biżuterii Anny Orskiej i warsztaty kreowania perfum Mo61

Naszym zdaniem

W dalszym ciągu jesteśmy pod wrażeniem nie tylko już samego eventu, ale wielkiego sukcesu Good Time Day Spa. To połączenie wiedzy, profesjonalizmu, najnowszych technologii i pasji wielu ludzi, dla których piękno i dobre samopoczucie stało się ideą. Ich praca i starania zostały w bardzo krótkim czasie zauważone i docenione nie tylko przez klientów, ale również przez specjalistów w tej dziedzinie – Twój Styl przyznał poznańskiemu Spa nagrodę Spa Doskonałe 2015, co jest bardzo znaczącym wyróżnieniem, zważając na krótki czas działalności miejsca. Z naszej strony mamy tylko nadzieję, że jeszcze nie jeden raz będziemy miały przyjemność świętować z Good Time Day Spa w Poznaniu nie tylko kolejne urodziny, ale przede wszystkim kolejne sukcesy.