Co powinnaś mieć w swojej szafie?-część 2 (jeansy)

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Druga część z cyklu “Co powinnaś mieć w swojej szafie?”. Tym razem bierzemy się za jeansy. Chyba nie ma takiej osoby, która nie ma ich w swojej szafie, jednak czy są one odpowiednio dobrane do sylwetki i okazji? Poniżej uzyskasz drobne rady i pomocne wskazówki, które z pewnością nakierują cię na odpowiedni fason. Nie kupuj …

Druga część z cyklu “Co powinnaś mieć w swojej szafie?”. Tym razem bierzemy się za jeansy. Chyba nie ma takiej osoby, która nie ma ich w swojej szafie, jednak czy są one odpowiednio dobrane do sylwetki i okazji? Poniżej uzyskasz drobne rady i pomocne wskazówki, które z pewnością nakierują cię na odpowiedni fason.

Nie kupuj za małych spodni!

Nie powinnaś kupować za małych jeansów. Nie dość, że będziesz wyglądać niezbyt dobrze, ponieważ materiał będzie naciągnięty do granic możliwości, to jeszcze ty będziesz odczuwać dyskomfort. Nie każdy lubi kupować nowe spodnie i mierzyć je w przymierzalniach, trzeba jednak poświęcić trochę czasu, żeby wybrać te odpowiednie. Stawiaj przede wszystkim na wygodę, odpowiednia długość i krój mogą sprawić, że będziesz prezentować się jeszcze lepiej. Pamiętaj również o wysokości spodni, panie o większym brzuchu i biodrach zdecydowanie lepiej będą prezentować się w jeansach z wysokim stanem. Dziewczyny, które chcą, aby ich biodra wyglądały na większe, mogą śmiało kupić biodrówki, a do nich założyć crop top.

modne ubrania na jesień jeansy

Jeansy na różne okazje

Spodnie wykonane z tego ponadczasowego materiału możesz śmiało nosić na ważniejsze okazje. Nieśmiertelny jeans, ale odpowiednio skomponowany może być założony do pracy, czy nawet na romantyczną kolację. Dzięki temu wykorzystasz swoje spodnie na różne okazje i wyjścia. Jeśli szykujesz się do pracy, warto wybrać dopasowane rurki w ciemnym kolorze. Dodaj do nich np. koszulę i żakiet i twoja stylizacja jest gotowa. Na randkę, postaw na jeansy z wysokim stanem i dobierz do nich koronkowe body. Całość będzie prezentować się bardzo seksowanie i modnie.

modne jeansy na różne okazje

Przegląd modnych modeli jeansów na jesień

Jeśli szukasz modnego modelu na jesień, warto byś wybrała coś z modną ostatnio aplikacją. Może to być kwiatowy motyw lub kolorowe przesłanie np. LOVE czy Heart. Kupując taki model jeansów, na pewno będziesz znajdować się w centrum trendów. Dodając do swoich spodni modne elementy w postaci ramoneski czy parki, twój strój będzie z pewnością należeć do tegorocznych trendów.

modne jeansy na jesień

Jeszcze więcej modnych jeansów znajdziesz poniżej!