Polscy projektanci: Paprocki i Brzozowski

Autor redakcja
Kategorie Kolekcje

Na rynku są już od bardzo dawna, niedawno obchodzili swoją siedemnastkę. Na przyjęciu zorganizowanym w Warszawskiej Zachęcie przybył istne tłumy.

polscy projektanci mody

Wiele gwiazd i przyjaciół obydwu projektantów. Z pewnością, jeśli byście się tam znaleźli, rozpoznalibyście większość zgromadzonych osób. Projektanci postanowili wykorzystać piękne i minimalistyczne wnętrza galerii i wkomponować w jej sale modelki, zdjęcia i różnego typu instalacje. Wyszło naprawdę z klasą, ponieważ dalej nie możemy oderwać oczu od zdjęć.

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski w 2002 roku zostali absolwentami Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Zadebiutowali w 2003 roku swoją kolekcją i już rok później zostali Projektantami Roku 2004! Tytuł otrzymali od miesięcznika “Elle”.

Modne projekty duetu Paprocki&Brzozowski

W swoich projektach zawsze stawiają kobietę na pierwszym miejscu, umiejętnie łącząc ponadczasową klasykę z nowoczesnymi wzorami i fasonami. Tutaj kobieta jest sensualna, dla niektórych zadziorna, ale przede wszystkim bardzo seksowna. W projektach z pewnością odnajdzie się kobieta świadoma, która wie, czego chce i cały czas do tego dąży. Jest pewna swoich atutów i zalet. Można by powiedzieć typ kobiety-szefa, jednak cały czas pozostająca delikatną i elegancką jednocześnie.

Eleganckie ubrania na co dzień i od święta na jesień

Jeśli lubisz klasykę, powinnaś koniecznie wybrać coś w czarnym kolorze. Wielu projektantów również wybiera ten ponadczasowy kolor, który świetnie sprawdzi się założony na randkę czy ważne wydarzenia. Jeśli szukasz pomysłu jak ubrać się na wesele, koniecznie postaw na długość maxi i przełam stereotyp, że jest ona zarezerwowana tylko dla Panny Młodej.

Kreacja jak od projektanta

Czym charakteryzuje się kreacja od projektanta? Jest kilka ważnych punktów, których nie można pominąć! Po pierwsze to jakość wykonania, każda kreacja szyta jest ręcznie na miarę modelki lub w standardowej rozmiarówce. Później dochodzi jakość materiałów użytych do produkcji kreacji. I tu liczy się bardzo wiele czynników, zaczynając od podszewki, a kończąc na guzikach i logowaniu wszystkich elementów. W grę wchodzą haftowane wzory czy nawet aplikacje szyte ręcznie lub koronki. To wszystko składa się na końcową cenę danego produktu i jego ostateczny wygląd, więc jeśli zależy ci na dłuższym noszeniu danego ubrania lepiej, abyś zainwestowała swoje pieniądze w lepszą markę.

Jeszcze więcej modnych ubrań poniżej!