Pierwszy dzień świąt – jak się ubrać?

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Pierwszy dzień Świąt to zapewne obiad lub uroczysta kolacja z rodziną, tego dnia warto wybrać odświętny strój, który zapewni ci dobry i elegancki wygląd. Zapoznaj się z moimi propozycjami.

 

Biała koszula na dwa sposoby

W pierwszy dzień świąt śmiało możesz postawić na białą koszulę. Ten ponadczasowy i modny element z pewnością sprawdzi się podczas tak ważnego dnia. Możesz połączyć ją ze spodniami lub spódnicą. Od ciebie zależy, jak ma się prezentować. Dobrze, jeśli dodasz do niej eleganckie dodatki, takie jak wysokie szpilki i małą torebkę.

modna stylizacja na pierwszy dzień świąt

Klasyczna sukienka z długim rękawem

Jeśli na pierwszy dzień świąt zostałaś zaproszona do rodziców swojego partnera, koniecznie wybierz sukienkę z długim rękawem, to bardzo klasyczna opcja. Będzie prezentować się bardzo dobrze, jeśli dodasz do niej kozaki na obcasie i dwurzędowy płaszcz. Możesz również wybrać eleganckie kolczyki w kolorze starego złota.

stylizacja na pierwszy dzień świąt

Pierwszy dzień świąt w niecodziennym wydaniu

Na święta możesz również wybrać coś bardziej nieoczywistego. Może to być kombinezon i dodane do niego buty na wysokim obcasie. Warto też wybrać na ten czas body, ale w wersji bardziej eleganckiej. Takie z długim rękawem będzie strzałem w dziesiątkę.

stylizacja na święta

Jeszcze więcej modnych ubrań znajdziesz poniżej!