Niestandardowy prezent na mikołajki dla każdej z nas

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Nie chcesz dostać zwykłego prezentu na mikołajki – marzysz o czymś niestandardowym? Podpowiedz swojemu chłopakowi jakie są Twoje zachcianki i czekaj z niecierpliwością na mikołajkowy poranek!

Znudziły Ci się standardowe prezenty na mikołajki? Może po prostu Twój chłopak nie przykłada zbyt dużej wagi do robienia Ci niespodzianek i wcale nie jesteś z tego powodu zadowolona? Wiem coś o tym…. Z chłopakami jest tak, że niektórzy po prostu sami nie potrafią się domyślić, że coś fajnego można zrobić tak naprawdę za bezcen. Wystarczy pomyśleć, a to nie boli – gwarantuje. Dlatego też jeśli nie chcesz obudzić się 6 grudnia z czekoladowym mikołajem na kapciach, zaproponuj mu inne rozwiązanie.

mikołajki

Najlepszym sposobem będzie głośny i wyraźny komunikat – na co masz ochotę. Później możesz dodać coś w stylu – mógłbyś mi coś takiego zafundować w mikołajki. Z pewnością zapali mu się czerwona lampka i zacznie działać. W takim razie co takiego niestandardowego można zażyczyć sobie tego dnia?

Jeśli uwielbiacie wspólne wypady na miasto, ale w ciągu tygodnia nie macie na to zbyt wiele wolnego czasu – mikołajki wypadają dokładnie w niedziele, przewertuj więc seanse kinowe lub repertuar w Twoich ulubionych teatrach i podpowiedz chłopakowi co chciałabyś zobaczyć tego dnia. Jeśli jesteście teraz pod kreską (jak większość studentów) może zorganizuj seans filmów świątecznych w Twoim mieszkaniu? Wybierz najciekawsze filmy świąteczne, rozpal świeczki i zawieś lampki choinkowe na ścianie. Kup coś słodkiego lub ugotuj to na co macie ochotę. Tak wspólnie spędzony czas z pewnością będzie dla was owocny.

mikołajki

Uwielbiasz miasto udekorowane świątecznymi ozdobami? Idźcie na romantyczny spacer na starówkę, bądź na lodowisko. Wieczorową porą lampi świąteczne zachwycają każdego. A jeśli brakuje Ci Twoich ulubionych piosenek świątecznych w tle, kup rozgałęziacz do mp3 i podczas wieczornego spaceru podaruj swojemu chłopakowi drugą parę słuchawek. Podczas romantycznego wyjścia możecie razem słuchać świątecznych hitów i zachwycać się pięknymi ozdobami wiszącymi na latarniach.

mikołajki