Modne kalosze – najciekawsze modele

Autor redakcja
Kategorie Buty

Nie ma lepszego obuwia na niepogodę niż kalosze. Te buty są niezastąpione, dlatego przygotowałam dla Was przegląd najmodniejszych i najpopularniejszych kaloszy idealnych na deszczową pogodę. Sprawdźcie!

Modne kalosze - obuwie na wiosnę

Dlaczego warto kupić kalosze?

Nie wyobrażam sobie mojej garderoby bez kaloszy. Jakie inne obuwie założyć na deszczowy dzień? Żadne buty nie gwarantują takiej nieprzemakalności. Lubię te buty także z innego powodu – nieodłącznie kojarzą mi się z dzieciństwem i beztroskim skakaniem po kałużach. Jak widać ten typ obuwia jest niezastąpiony w każdym wieku, a na dodatek wygląda świetnie do każdej stylizacji, pasuje zarówno do sukienek jak i spodni, spódnic i krótkich spodenek. Doskonale wpasowuje się w zestawy ubrań w różnym stylu. Co więcej, kalosze są dosyć odpornymi butami, nie niszczą się szybko. Przy zakupie kaloszy pamiętaj, że mogą mieć one różne nazwy, na przykład wellingtonki czy wellington boots.

Modne kalosze
Kalosze na deszczowe dni

Buty marki Hunter – klasyka wśród kaloszy

Pośród każdego typu obuwia mamy takie modele, które są prawdziwą klasyką. Do najpopularniejszych kaloszy należą huntery. Kojarzone z kultowymi festiwalami muzycznymi i doskonałą zabawą, sprawdzą się w stylizacjach na co dzień. Obuwie marki Hunter jest znane na całym świecie, a ich buty są świetnej jakości. Nosi je wiele gwiazd, blogerek modowych. Co roku, huntery zyskują na popularności, a wiele z nas marzy, aby znalazły się w naszej garderobie.

Kalosze, huntery
Kalosze marki Hunter

Ciekawe modele

Jednolite wellingtonki są oczywiście najbardziej uniwersalne i świetnie pasują do wielu stylizacji. Ja jednak uwielbiam niestandardowe rozwiązania i oryginalne buty. Do gustu szczególnie przypadły mi wellingtonki z wizerunkiem miasta, najpopularniejszym zabytkiem Paryża – wieżą Eiffla. Świetnie wyglądają także modne kalosze z motywem kwiatowym czy w groszki.

Modne kalosze, wellingtonki
Modne kalosze marki Tom Joule, Lemon Jelly, Be Only

Odkryj także inne ciekawe modele kaloszy