Modna bielizna – wybieramy odpowiedni model

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Jeśli jesteś fanką dobrego wyglądu i samopoczucia, koniecznie powinnaś prócz ubrań dobierać odpowiednią bieliznę. Wiele sklepów oferuje teraz usługę brafittingu, więc nie powinnaś mieć już problemu ze znalezieniem odpowiedniego kroju bielizny. Poniżej znajdziesz praktyczne porady i pomysły na seksowne stylizacje. Stawiaj na jakość Elegancka i modna bielizna to przede wszystkim dobra jakość. Nie kupuj tanich …

Jeśli jesteś fanką dobrego wyglądu i samopoczucia, koniecznie powinnaś prócz ubrań dobierać odpowiednią bieliznę. Wiele sklepów oferuje teraz usługę brafittingu, więc nie powinnaś mieć już problemu ze znalezieniem odpowiedniego kroju bielizny. Poniżej znajdziesz praktyczne porady i pomysły na seksowne stylizacje.

Stawiaj na jakość

Elegancka i modna bielizna to przede wszystkim dobra jakość. Nie kupuj tanich modeli, lecz dobrze wykonane z najwyższej jakości surowców. Delikatna koronka czy ponadczasowa satyna i jedwab będą lepiej układać się na ciele niż zwykła bawełna, która z pewnością po czasie się rozciągnie i zdeformuje.

modny biustnosz na jesień


Pamiętaj o ponadczasowości

W bieliźnie jak w ubraniu ważne są klasyczne kroje i ponadczasowe elementy. Czarny biustonosz i dobrane do tego koronkowe majtki, będą zdecydowanie lepszą opcją niż ostry róż zestawiony z czerwonym dołem. Jeśli chcesz podnieść temperaturę w sypialni, spokojnie możesz wybrać coś w bardziej energetycznym kolorze.
modna bielizna na co dzień

Elegancka bielizna dla samej siebie

Jeśli nie masz faceta, nie powinnaś zakładać niemodnej czy starej bielizny. Noś ładny biustonosz dla samej siebie, dobierając wygodne majtki z koronki, będziesz czuć się naprawdę dobrze. Twoje samopoczucie widać od razu, dlatego warto byś miała na sobie wygodne elementy garderoby.

modna bielizna na co dzień

Odpowiednio dobrana bielizna na co dzień

Jeśli odpowiednio dobierzesz bieliznę, z pewnością nie będziesz czuć jej na swoim ciele, będzie niewidoczna i niezauważalna. Również pod ubraniem będzie prezentować się znacznie.

modne biustnosze

Modna bielizna od światowych projektantów

Na specjalne zaproszenie organizatorów wydarzenia Fench Touch do Warszawy przybyła charyzmatyczna Chantal Thomass z wyjątkową, zaskakującą kolekcją. Była to nie tylko zmysłowa bielizna, z której znana jest Thomass, ale także sylwetki haute-couture. Pokaz mody projektantki był wspaniałym hołdem złożonym kobiecości.

 

Jeszcze więcej modnych ubrań znajdziesz poniżej!