Lidl i Heidi Klum! Najnowsza współpraca dyskontu i modelki

Autor redakcja
Kategorie Kolekcje

Modelka Heidi Klum zaprojektowała specjalną kolekcję ubrań, dla sieci dyskontów Lidl. Całość jest bardzo różnorodna i prezentuje się bardzo ponadczasowo! Pin It Podziel się Heidi Klum & The City! To nazwa całej linii ubrań, modelka proponuje nam płaszcze, torebki, buty czy swetry. Wszystko zostało stworzone i zaprojektowane przez słynną modelkę od A do Z. Wszystkie …

fot. fot. Esmara by Heidi Klum/ materiały prasowe

Modelka Heidi Klum zaprojektowała specjalną kolekcję ubrań, dla sieci dyskontów Lidl. Całość jest bardzo różnorodna i prezentuje się bardzo ponadczasowo!

fot. Esmara by Heidi Klum/ materiały prasowe

Heidi Klum & The City!

To nazwa całej linii ubrań, modelka proponuje nam płaszcze, torebki, buty czy swetry. Wszystko zostało stworzone i zaprojektowane przez słynną modelkę od A do Z. Wszystkie ubrania z kolekcji są różnorodne, ale jednocześnie można je ze sobą łączyć, tak aby całość prezentowała się bardzo modnie. Każdą część z kolekcji charakteryzuje wysoka jakość w atrakcyjnych, typowych dla sklepów Lidl, cenach od około 25 złotych do około 200 zł.

fot. fot. Esmara by Heidi Klum/ materiały prasowe

Co Heidi Klum zaprojektowała dla sieci sklepów Lidl?

Spódnice, swetry, kurtki skórzane, torebki do ręki lub duże worki do pracy. Nie zabranie klasycznych jeansów i prostych cygaretek. Warto zwrócić też uwagę na trencze i ich nową odsłonę, ponieważ pojawia się motyw panterki! Fanki klasycznych bomberek również znajdą ich duży wybór, dostępne będą w kolorze czarnym i granatowym. Supermodelka swoje ubrania projektowała z myślą o kobietach. Dostępne rozmiary od 34 do 44, a rozmiar butów od 36 do 41, dlatego każda pani znajdzie coś dla siebie.

Zobaczcie jak niektóre ubrania z kolekcji prezentują się na co dzień, a nie tylko w sesji. Wypadają naprawdę dobrze! Dzięki ich uniwersalności możemy nosić je na wiele okazji i sposobów.

fot. modne ubrania marki lidl/ heidi klum

Heidi Klum o swojej kolekcji mówi:

“Pragę kreować modę z “efektem WOW””. Stworzyłam kolekcję , której elementy można ze sobą łączyć i która sprawi, że każda kobieta będzie dobrze wyglądać – wszystko to w bezkonkurencyjnej cenie”.

fot. fot. Esmara by Heidi Klum/ materiały prasowe

Kiedy i gdzie?

Sprzedaż kolekcji “Esmara by Heidi Klum” rozpocznie się 18 września. Wszystkie ubrania z kolekcji będą dostępne w ponad 600 sklepach Lidl w całej Polsce.

 

Jeszcze więcej modnych ubrań, idealnych na jesień znajdziesz poniżej!