Lakierowane kopertówki idealne do wielu stylizacji

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Kopertówki ozdobione lakierowaniem są piękne, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Uniwersalne modele sprawdzają się świetnie w stylizacjach, sprawdź razem ze mną jakie modele warto wybrać.

Lakierowane kopertówki

Dlaczego warto wybrać lakierowane kopertówki?

Faktu, że każda z nas powinna mieć w swojej garderobie kopertówkę z pewnością nikt nie będzie podważać. Dlaczego warto zdecydować się na lakierowany model? Taka torebka jest o wiele bardziej wytrzymała niż inne modele, a dzięki zabiegowi przepięknie lśni. Lakierowanie jest bardzo szykowne, tak ozdobione kopertówki sprawdzają się w zestawie z najbardziej eleganckimi ubraniami (ale wyglądają świetnie także do codziennych stylizacji). Lakierowane kopertówki mają jednak swoje wady – łatwo je porysować, co zostawia trwały ślad na powierzchni. W swojej garderobie warto mieć torebkę, w kolorze, który będzie doskonale pasował do innych odcieni, najlepiej postawić na czerń lub nude. Przyda nam się także wyrazista kopertówka o intensywnej barwie, różowa, czerwona lub kobaltowa.

Lakierowane kopertówki
Kopertówka/http://felice.pl

Minitorebki

To jeden z najnowszych trendów, wybieramy torebki w możliwie najmniejszych rozmiarach, czasami wyglądają one niemal tak samo jak portfele. Ich zaletą, a jednocześnie wadą jest mała pojemność. Z jednej strony nie zapakujemy tam wielu niepotrzebnych rzeczy, musimy skupić się tylko na najważniejszych akcesoriach, ale dzięki temu torebka nie będzie dużo ważyła. Niewielka kopertówka ma także ten plus, że nigdy, nawet najbardziej ozdobna, nie zdominuje naszej stylizacji, a jedynie ją podkreśli.

Lakierowane kopertówki w metalicznych odcieniach

Dobrym wyborem będą także torebki z metalicznym połyskiem. Modne są nie tylko złote czy srebrne modele, warto postawić także na kolorową kopertówkę w metalicznych odcieniach. Świetnym pomysłem są torebki ozdobione nadrukami czy napisami. Takie kopertówki bardzo podkreślają stylizację i sprawiają, że jest ona wyjątkowa. Jak je dobrać, żeby wyglądać dobrze? Jeśli decydujesz się na prosty ubiór, na przykład klasyczną małą czarną, wybierz nieco bardziej fantazyjną torebkę, z napisami lub innymi ozdobnymi elementami. Jeśli to, co zakładasz jest bardzo oryginalne, dzięki kolorowi, krojowi czy ozdobom, postaw na prosty, jednolity model torebki.

Lakierowana kopertówka
Kolaż kopertówek/http://baladine.com, http://zalando.pl

Odkryj także inne modele kopertówek