Kosmetyczny niezbędnik – Foreo LUNA mini 2

Autor redakcja
Kategorie Uroda

Jeszcze nie masz prezentu dla bliskiej osoby? Może szukasz ciekawego gadżetu dla siebie? Foreo Luna mini 2 sprawdzi się świetnie i to nie tylko na jeden raz! Powinnaś poznać jej moc i o tym właśnie dzisiaj piszę.

Cały czas panuje moda na urządzenia do czyszczenia twarzy. Świetnym przykładem do testów okazała się silikonowa szczoteczka Foreo Luna mini 2. Dzisiaj przybliżę wam modny ostatnio dodatek.

Jak czytamy w informacji prasowej:

Szczoteczka soniczna do twarzy LUNA mini 2 posiada udoskonaloną technologię T-Sonic oraz 8 regulowanych stopni intensywności stworzonych dla maksymalnego komfortu oczyszczania dopasowanego do twoich preferencji. Ulepszona 3-strefowa szczoteczka jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry i występuje w 5 wersjach kolorystycznych.

Szczoteczka wykonana jest bardzo precyzyjnie i może stać się również elementem wystroju toaletki. Ciekawy design i ładny kolor świetnie sprawdzą się jako stylowy dodatek.

fot. Foreo luna mini 2

OCZYSZCZONA SKÓRA W 1 MINUTĘ

Elektryczna szczoteczka do oczyszczania twarzy LUNA mini 2 eliminuje zanieczyszczenia wywołujące niedoskonałości, jednocześnie będąc niezwykle łagodną dla skóry. Wystarczy 1 minuta dwa razy dziennie, aby cieszyć się odświeżoną, oczyszczoną skórą o jednolitym kolorycie.

fot. Foreo Luna mini 2

Wiele firm oferujących nam podobne gadżety, obiecuje to samo. Piękna cera, jak u modelki, każdego dnia. Foreo Luna mini 2 jednak nie rzuca słów na wiatr, szczoteczka już po tygodniu stosowania przynosi nam upragniony efekt. Nasza cera wygląda na bardziej świeżą i wypoczętą, a niedoskonałości przestają się pojawiać, tak często jak wcześniej.

97% DOGŁĘBNIE OCZYSZCZONA SKÓRA

97% BARDZIEJ MIĘKKA I GŁADSZA SKÓRA

87% ZDROWSZY WYGLĄD SKÓRY

foreo luna mini 2 jak używać

Moja ocena: Luna mini 2-  5/5

  1. Mniejsza widoczność porów: po dwóch tygodniach pory są zdecydowanie mniej widoczne
  2. Czerwone wypryski: zdecydowanie mniej krostek
  3. Ściągnięcie martwego naskórka: skóra jest czysta i mniej zanieczyszczona
  4. Poprawa kolorytu skóry: usuwa martwy naskórek i dzięki temu cera staje się bardziej promienna

foreo mini luna 2