Kosmetyczny niezbędnik – FOREO ISSA play

Autor redakcja
Kategorie Uroda

FOREO ISSA play – PERFEKCYJNA SONICZNA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW? Jeśli jesteś ciekawa czy tak naprawdę jest, zapraszam do przeczytania artykułu.

foreo luna

Na pierwszy rzut oka wygląda jak ciekawy element wystroju wnętrza, ale to szczoteczka do zębów, w dzisiejszym artykule przyglądam się jej z bliska i opiszę wam swoje wrażenia! 🙂

Na stronie producenta czytamy:

Rewolucyjna soniczna szczoteczka do zębów ISSA play nie tylko zadba o Twój biały uśmiech, ale doda również charakteru Twojej łazience. Zasilana na baterie szczoteczka stanowi znakomite wprowadzenie do linii ISSA. Innowacyjny, hybrydowy design sprawia, że ISSA play skutecznie usuwa płytkę nazębną, będąc jednocześnie łagodną dla dziąseł.

To świetna szczoteczka dla osób, które chcą zadbać o zdrowy uśmiech i białe zęby. Ten niewielki dodatek okaże się prawdziwym hitem wśród osób, które posiadają bardzo delikatne dziąsła. Wiele z nas boryka się z tym problem i właśnie dlatego świetnym wyborem powinna okazać się Foreo Issa play. Delikatnie szczotkuje zęby i czyści dziąsła. Szczoteczka została zaprojektowana przez sztab profesjonalistów, dlatego jej kształt idealnie sprawdzi się w każdej jamie ustnej.

 

Design w Foreo Issa play

Szczoteczka prezentuje się naprawdę dobrze, śmiało możemy postawić ją w widocznym miejscu w łazience lub nawet na toaletce. Ten elegancki dodatek z pewnością pełni również funkcję dekoracyjną. Obecnie możesz kupić ją w 5 kolorach (cobalt blue, cool black, pearl pink, summer sky, wild strawberry).

foreo issa play

Foreo Issa play – wielka moc w niewielkiej szczoteczce

Główka szczoteczki jest odporna na gromadzenie się bakterii, zapewniając najwyższy poziom higieny jamy ustnej – wykonana została z polimerowego włosia PBT. Miękkie i elastyczne silikonowe włosie nie rysuje szkliwa i nie podrażnia dziąseł – dlatego jest wręcz idealna dla osób z nadwrażliwością dziąseł.

szczoteczka do zębów

Jeśli jeszcze nie używałyście nic z firmy Foreo gorąco was do tego zachęcam, produkty wykonane są naprawdę solidnie i dobrze sprawdzają się na co dzień. Szczoteczkę do zębów Foreo Issa play oceniam 5/5!