Koronkowe sukienki

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Koronkowe sukienki stały się jednym z najczęściej powtarzających się elementów kolekcji na sezon wiosna/lato 2016. Zobaczcie, czemu zawdzięczają swoją popularność i jakie modele będziemy nosić najchętniej w ciągu najbliższych miesięcy!

koronkowe sukienki

Koronkowe sukienki w sezonie wiosna/lato 2016 będą miały wyjątkowo odważne kolory. Na porządku dziennym jest krwista czerwień. Ten ognisty kolor doskonale komponuje się z delikatną koronką. Ale to nie jedyna możliwość. W cenie będzie czerń oraz pastele. Jeśli wolicie tego typu barwy, nie będziecie zawiedzione. One też się pojawiają. Tyle, że znacznie mniej zwracają na siebie uwagę i to czerwień wybija się na pierwszy plan.

Koronkowe sukienki wieczorowe
Koronkowa sukienka Simple

Koronkowe sukienki wieczorowe

Koronkowe sukienki wieczorowe to zdecydowanie długość maxi. Nie musi być ciężko i klasycznie. Od czego są prześwity? Na dekolcie, plecach, rękach, a nawet po bokach. Sama długość do ziemi też może być z przymróżeniem oka, bo sukienka kończy się tuż nad kolanem, a butów sięga jedynie koronka.

W tym segmencie w styczniu nie można zapomnieć o koronkowych sukienkach na studniówkę. Kiedyś uważano, że postarzają. W nowoczesnej, lekkiej wersji wyglądają bardzo dziewczęco i nie ma powodu by nie założyć ich chociażby na ten pierwszy wielki bal. W końcu koronka jest tak elegancka, że trudno znaleźć bardziej stosowną tkaninę.

koronkowe-sukienki (2)
Koronkowe sukienki ze sklepów internetowych

Koronkowe sukienki ślubne

Moda na prześwity i ażurowe wzory nie ominęła panien młodych. Koronkowe sukienki ślubne są coraz częściej wybierane przez przyszłe mężatki. W zimę dużym zainteresowaniem cieszą się modele z długim rękawem. Co jest w nich takiego niezwykłego? Oprócz szyku i piękna wyrażonego w prostocie – ponadczasowość. Koronka wymyka się trendom i zawsze będzie na miejscu. Za 10, 20 czy 30 lat będziesz oglądać zdjęcia ze ślubu i nie zadasz sobie pytania: jak mogłam? Czy naprawdę musiałam ulec tego typu modzie? One są po prostu zawsze na miejscu.