Kopertówka – oryginalny dodatek do stylizacji

Autor redakcja
Kategorie Dodatki

Ma ją każda z nas, zazwyczaj stawiamy jednak na uniwersalne modele. Ja postanowiłam dzisiaj zaszaleć i proponuję Wam naprawdę niezwykłe modele kopertówek.

Modne kopertówki

Kopertówka, czyli mała torebka, która doskonale sprawdza się na różnego typu wyjścia, jest pozycją obowiązkową w szafie każdej kobiety. Znalazłam dla Was niesamowite modele i podzieliłam je na trzy grupy.

Niesamowity kształt

Na pierwszy ogień idą torebki, które zachwyciły mnie najbardziej. Nie spodziewałam się, że kopertówka może wyglądać tak wspaniale. Najpiękniejsza moim zdaniem jest torebka-książka. Bardzo podobają mi się także inne propozycje – kopertówki w kształcie ostrosłupa, ust, kuli czy kasety magnetofonowej.

kopertówka
Niezwykłe kształty

Torebki pełne koloru

Zrywam z monotonią, uniwersalnością i “bezpiecznymi” akcesoriami do stylizacji i stawiam na szaleństwo. Dzisiaj wybieram kolor. Najbardziej podobają mi się modele, które swoim kolorem przypominają tęczę, ale w samych intensywnych odcieniach. Świetnym wyborem są także kopertówki inspirowane folkiem i etno. Warto postawić także na jednolite torebki, ale w intensywnym kolorze, które od razu zwrócą na siebie całą uwagę.

Kopertówka
Kolorowe kopertówki

Kopertówka z doskonałym wzorem

Ostatnią grupę stanowią torebki z niezwykłymi motywami. Bardzo modne w tym sezonie są ubrania i dodatki ozdobione haftem. Ciekawe są także modele, które wyglądają jak okładka gazety czy mają zabawne nadruki.

Kopertówka
Ciekawy wzór

 

Odkryj także inne rodzaje torebek