Kolorowe ubranka dla chłopców

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Ubranka dla chłopców to temat, który porusza wiele mam. Zobaczcie dlaczego…

Ubranka dla chłopców są szare, zielonkawe, brązowe, granatowe i czasem czerwone. Widząc wieszaki z kolekcjami dziecięcymi zawsze zastanawiam się: dlaczego? Czy naprawdę chłopiec to istota, która w okresie niemowlęcym jest skazana na kolor błękitny, zaś później na mocno przydymione barwy? Co by się stało, gdyby w kolekcjach dziecięcych zagościły takie kolory jak turkus, pomarańcz, biel, a pozostałe kolory były żywe i radosne?

Tymczasem przeglądam ofertę kurtek w Smyku i widzę: niebieski, niebieski, granatowy, szary, niebieski, niebieski, zielony. Większość zgaszona i smutna… Po kilku latach można się nabawić awersji do niebieskiego…

Kolorowe ubranka dla chłopców
Kiedy, jeśli nie w dzieciństwie mamy ubierać się kolorowo? W dorosłym życiu często ogranicza nas biurowy dress code lub cokolwiek innego. A dzieciństwo powinno być kolorowe również w zakresie ubrań. Oczywiście wiele osób lubi ubranka dla chłopców stylizowane na te dla dorosłych zarówno pod kątem kroju jak i kolorystyki. Być może nawet jestem odosobniona w swoich poszukiwaniach, niemniej spróbujmy…

 

Nowa francuska marka na polskim rynku
Okaïdi powstała w 1996 roku we Francji, ale w Polsce jest od niedawna. Zwróciłam na nią uwagę, gdy zobaczyłam t-shirt z napisem “Live with optimism”. Czy może być coś słodszego niż pełen energii maluch biegający w bluzce z takim nadrukiem? Z miejsca się zakochałam! Zobaczcie kolorowe ubranka dla chłopców z aktualnej oferty Okaïdi. Znalazły się wśród nich niebieskie propozycje, ale nie mają nic wspólnego ze smutkiem!

Okaïdi ma tylko jedną zasadniczą wadę: jest nią cena. Jest na to sposób! Kilka razy w sezonie marka wprowadza najróżniejsze wyprzedaże i wtedy możecie kupić jeansy przecenione ze 120 zł na około 40 zł.

 

Cool Club czyli firmowa odzież Smyka
Choć Cool Club ma sporo szaro-burych propozycji, to można też znaleźć odrobinę koloru. Barwne ubranka dla chłopców z kolekcji Smyka najczęściej wiążą się z konkretnymi bajkami. Od kilku lat na topie jest Kubuś Puchatek, Uniwersytet Potworny, dzielny obżartuch Scooby Doo czy Spiderman. Przy okazji warto wspomnieć, że Smyk otworzył swój pierwszy outlet w Factory Annopol.

Małe duże ubranka dla chłopców w Zara
Dziecięce kolekcje Zary to odbicie trendów panujących w modzie dla dorosłych. W tym sezonie z kolorów jest więc najwięcej bordo i musztardowego. Znalazłam natomiast trochę czerwieni i odrobinę żółtego. Jeśli szukacie ubranek właśnie w tym kolorze, zajrzyjcie do Zary.

Patrząc na mój mały przegląd można dojść do wniosku, że ubranka dla chłopców są niesamowicie barwne. W praktyce wygląda to tak, że na 10 ubrań, tylko jedno jest w żywym kolorze. A co Wy o tym sądzicie? Również brakuje Wam kolorów w chłopięcych kolekcjach, czy wolicie ubranka dla chłopców w stonowanych barwach?

Tagi