Kendall Jenner – ten rok należał do niej

Autor redakcja
Kategorie Ciuchy

Podsumowując rok 2015 nie możemy zapomnieć o Kendall Jenner! W branży fashion, to ona była tematem numer jeden. Jestem ciekawa, czy następny rok również będzie należał do niej!

Kendall Jenner

Nazwisko roku

Ten rok zdecydowanie należy do Kendall Jenner. Młodsza siostra Kim Kardashian zdecydowanie chce kojarzyć się z modelingiem high fashion, a nie telewizyjnym reality show i kontrowersyjnym nazwiskiem. W branży mody osiągnęła już bardzo wiele. Pracowała z najlepszymi markami i projektantami, była twarzą kampanii Balmain, Calvin Klein, Estee Lauder czy Fendi. Brała udział w pokazie Victoria’s Secret, gdzie razem z innymi czołowymi nazwiskami światowego modelingu chodziła po wybiegu tego zjawiskowego show. Ma zaledwie 20 lat i z miesiąca na miesiąc udowadnia, że stać ją na więcej. Zdecydowanie wie ja wykorzystać swoje 5 minut.

Kendall Jenner – ikona stylu

Kendall Jenner powoli staje się również ikoną stylu. Ogromna rodzinna fortuna pozwoliła jej ubierać się u designerów od dziecka. Nic dziwnego, że pomimo młodego wieku ma wykształcony swój własny styl. Najczęściejłączy klasykę z obowiązującymi trendami. Lubi stawiać na klasyczne kroje i kolory, w których wie, że wygląda perfekcyjnie.

Kendall nie zapomina jednak o swoim młodzieńczym wieku i uwielbia nosić dopasowane sukienki i spódniczki oraz krótkie crop topy odsłaniające perfekcyjnie płaski brzuch. Zamiast szpilek, najczęściej wybieraj modne sneakersy. Jej idealna sylwetka pozwala na nonszalacki styl i fasony, w których nie każda dziewczyna wygląda dobrze. Oprócz klasycznych jeansów od Calvina Kleina w swojej szafie ma również modne w tym sezonie spodnie typu cullotes i obszerne marynarki. Przy takiej figurze nawet najbardziej niebezpieczne fasony wyglądają perfekcyjnie. Klasyczne stylizacje uwielbiają towarzystwo ciekawej biżuterii. Dodatki wybiera u najlepszych projektantów takich jak Sain Laurent, Celine czy Fendi.

Modelka i projektantka

Kendall Jenner świetnie sprawdza się również w roli projektantki. We współpracy ze Stevem Maddenem zaprojektowała serię torebek. Razem ze swoją młodszą siostrą Kylie stworzyła najnowszą kolekcję dla Topshop, która była dostępna na całym świecie. Czy można wyobrazić sobie lepsze życie?

Kendall Jenner
Kendall Jenner