Jeansowe ubrania- w nich poczujesz się rewelacyjnie

Autor redakcja
Kategorie Trendy

Jeans jest nie tylko bardzo wygodnym materiałem, ale również uniwersalnym. Modne są koszule wykonane z denimu czy klasyczne spodnie. Jeansowe ubrania i ich krótka historia Dżins to miły w dotyku materiał wykonany w skośnym splocie, który głównie używa się do produkcji ubrań, mogą to być koszule, spodnie czy kurtki. Charakteryzuje go duża wytrzymałość. Najpierw na …

Jeans jest nie tylko bardzo wygodnym materiałem, ale również uniwersalnym. Modne są koszule wykonane z denimu czy klasyczne spodnie.

Jeansowe ubrania i ich krótka historia

Dżins to miły w dotyku materiał wykonany w skośnym splocie, który głównie używa się do produkcji ubrań, mogą to być koszule, spodnie czy kurtki. Charakteryzuje go duża wytrzymałość. Najpierw na rynku mody pojawiły się spodnie, który miały być docelowo zaprojektowane dla robotników. Pierwsza hurtownia jeansów została otwarta w 1853 roku, kiedy to Oscar Levi Strauss wynalazł ten bardzo uniwersalny model spodni. Ich krój i uniwersalność polubili nie tylko robotnicy, również gwiazdy światowego kina zaczęły pojawiać się w tego typu elemencie stroju. Elvis Presley i jego niezobowiązujący look w postaci koszuli i spodni wykonanych z jasnego denimu czy sama Marilyn Monroe w białej koszuli i jeansach o protych nogawkach. Wtedy taki strój robił furorę, a teraz?

Jeansowa sukienka na letnią randkę

Klasyczny krój sukienki sprawdzi się, kiedy chcesz, aby twoja stylizacja wyglądała modnie i ponadczasowo. Dobierz do niej odpowiednie buty, mogą być te o formie klasyczny botków. Aplikacja na pięcie będzie idealnym uzupełnieniem całości i ukłonem w stronę lata. Srebrna torebka z pewnością jest tutaj bardzo widocznym dodatkiem, który sprawdzi się zarówno dobrany do sukienki, jak i spodni. Nie zapomnij o okularach przeciwsłonecznych, odpowiednio dobrany model może nawet wyszczuplić twoją twarz, dlatego wyrusz na łowy w poszukiwaniu tego idealnego kształtu. Na wyprzedażach na pewno wpadnie ci coś w oko!

fot. jeansowa sukienka/ kolaż, materiały partnera

 

Jeansowe ubrania w stylizacji do pracy

Jeśli w twojej pracy nie obowiązuje sztywny dress code, powinnaś koniecznie zaopatrzyć się w modne ostatnio boyfriend jeans i białą koszulę. Mając pod ręką taki duet, już na pewno nie będziesz miała problemu z wybraniem ubrań do pracy. Duża torebka również powinna się sprawdzić, szczególnie wtedy, kiedy nosić ze sobą obiad lub po prostu lubisz mieć przy sobie dużo rzeczy.

fot. jeansowe spodnie/ kolaż, materiały partnera

Jeansowe ubrania znajdziecie teraz na wyprzedaży! Zobaczcie poniżej co dla was wybrałam